"Kradniecie, to chociaż nas nie trujcie". Celebryta zaatakował PiS podczas transmisji koncertu w TV. Tak, chodzi o Odrę [VIDEO]

Podczas transmitowanego przez Polsat ekologicznego koncertu Earth Festival Uniejów 2022 "gwiazdą wieczoru" był Krzysztof Zalewski.
Krzysztof Zalewski
Krzysztof Zalewski / Screen YT Polsat

Początkowo koncert przebiegał bez większych zgrzytów. Podczas wydarzenia przewijała się tematyka ekologiczna i ogólnikowe hasła na temat ekologii i dbania o przyrodę.

W pewnym momencie Zalewski poruszył temat śnięcia ryb w Odrze. Warto zaznaczyć, że zarówno polskie jak i niemieckie badania nie wskazały na obecność rtęci.

- Przestańcie pleść farmazony, że Niemcy zawrócili bieg Odry (...) Kradniecie, to chociaż nas nie trujcie

- mówił Zalewski szydząc jakoby "katastrofę miał spowodować Tusk z rogami".

Po czym zaśpiewał piosenkę "Help" zespołu The Beatles.

 

Komentarze

- Jak oni (szarpidruty, aktorzy i inni kuglarze i wszelkiej maści celebryci) się na wszystkim znają - na polityce, na ekologii, na kontraktach gazowych, wydobyciu węgla, budownictwie mieszkań i dróg ... no no ... jestem pod wrażeniem. Jak to możliwe, że to oni nie zasiadają w rządzie ?

- Typowy grajek EKOLOG poruszajacy sie dislem mieszkajacy gdzies nie w lesie korzystajacy z ciepelka w w domku i cieplej wody no to chyba COS NIE TAK A TAKICH GRAJKOW BEDZIE CORAZ WIECEJ NIE EKOLOGIA A HAJS KASA MUSI SIE ZGADZAC XD

- Krzychu piosenki masz fajne ale nie miszaj sie w politykę bo więcej stracisz niż zyskasz .zajmij sie chłopcze muzą bo to ci dobrze wychodzi.

- piszą komentatorzy pod artykułem na WP.pl


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe