"In vitro jest skuteczne. In vitro jest potrzebne". Celebrytka Małgorzata Rozenek spotkała się z Donaldem Tuskiem [FOTO]

Celebrytka Małgorzata Rozenek-Majdan spotkała się z szefem PO Donaldem Tuskiem. Tematem spotkania było In vitro, Rozenek pokazała nawet zdjęcie ze spotkania w mediach społecznościowych.
/ PAP/Lech Muszyński / zrzut ekranu z YT / tvn.pl

"Jako matka i jako Prezeska Fundacji MRM działam i szukam sposobów, by pary korzystające z in vitro, ich rodziny, przyjaciele i dzieci dostały wsparcie, należny szacunek i środki, które pozwolą na leczenie i spełnienie marzeń o rodzicielstwie. Dziękuję Premierowi Donaldowi Tuskowi za możliwość omówienia kolejnych działań i projektów, które pomogą przywrócić potrzebne wsparcie. Jestem wdzięczna za zrozumienie, a przede wszystkim merytoryczny dialog, bo to kolejny krok do osiągnięcia tego, o co wspólnie walczymy: przywrócenie refundacji leczenia niepłodności metodą In Vitro"

– napisała celebrytka na swoim Instagramie.

Pokazała zdjęcie z Tuskiem

"In Vitro jest zabiegiem medycznym. In Vitro jest skuteczne. In Vitro jest potrzebne. IN VITRO WAM SIĘ PO PROSTU NALEŻY"

– czytamy we wpisie Rozenek.

Celebrytka pochwaliła się nawet zdjęciem z przewodniczącym PO. 

 

In vitro

W ramach procedury in vitro "wytwarza się" więcej niż jeden zarodek. Resztę zarodków zamraża się na 5 lat. Nie wszystkie zarodki przeżywają proces zamrażania i rozmrażania. Strony zajmujące się in vitro podają, że "inne zarodki są przekazywane innym parom". I tutaj pojawia się pytanie: naprawdę wszystkie?

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe