Jest nagranie z ideologiem Kremla Aleksandrem Duginem przybyłym na miejsce wybuchu samochodu, w którym zginęła jego córka

- Samochód należący do córki znanego rosyjskiego analityka politycznego Aleksandra Dugina został wysadzony w powietrze na autostradzie Możajskoje w obwodzie moskiewskim - czytamy na portalu Moskowskij Komsomolec. Według nieoficjalnych informacji tym samochodem miał jechać sam Dugin.
Aleksander Dugin na miejscu wypadku Jest nagranie z ideologiem Kremla Aleksandrem Duginem przybyłym na miejsce wybuchu samochodu, w którym zginęła jego córka
Aleksander Dugin na miejscu wypadku / Screen TT

W sieci pojawiło się nagranie z Aleksandrem Duginem przybyłym na miejsce wybuchu. Pierwszym lub jednym z pierwszych miejsc gdzie pojawiło się nagranie był popularny kanał @a_shtirlitz na Telegramie.

Czytaj również: Według rosyjskich mediów córka ideologa Kremla Aleksandra Dugina zginęła w wybuchu samochodu [VIDEO]

 

Dugin na miejscu wybuchu

Na nagraniu widać jak Aleksander Dugin podchodzi do miejsca wybuchu trzymając się za głowę. W tle widać ogień. Następnie pokazane są rozrzucone na drodze szczątki, prawdopodobnie szczątki samochodu Darii Duginy. Widać przejeżdżający wóz straży pożarnej. W tle słychać syreny samochodów rosyjskich służb.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe