[FOTO] Magdalena Ogórek pokazała w jakiej jest formie. Zdjęcie robi wrażenie?

Magdalena Ogórek to jedna z najpopularniejszych dziennikarek występujących na antenie Telewizji Polskiej. Reprezentantka publicznej telewizji jest na co dzień aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie za pośrednictwem jednego z serwisów społecznościowych opublikowała swoje zdjęcie, na którym widać, że jest w bardzo dobrej formie.
 [FOTO] Magdalena Ogórek pokazała w jakiej jest formie. Zdjęcie robi wrażenie?
/ YouTube/Screen/Magdalena Ogórek

Magdalena Ogórek i jej zdjęcia na Instagramie

Magdalena Ogórek od wielu już lat pojawia się na antenie TVP, gdzie widzowie od 2016 roku mogli ją oglądać w roli prowadzącej w takich programach jak "Studio Polska", "W tyle wizji", "Minęła dwudziesta", "W kontrze" oraz także od niedawna "Plan dnia". Dziennikarka cieszy się sporą popularnością wśród widzów, co przekłada się na ilość obserwujących ją w mediach społecznościowych internautów.

Z pewnością części z nich nie umknęło zdjęcie, które gwiazda Telewizji Polskiej postanowiła wstawić na relacji na Instagramie. "No dobrze, koniec tego lenistwa. Czas ruszyć do biblioteki, zanim zacznie padać" - napisała dziennikarka. Po zdjęciu widać, że Magdalena Ogórek dba o swoją formę. Dziennikarka w tym roku skończyła 43 lata.

Magdalena Ogórek/Instagram/Profil: Magdalena.ogorekfoto: instagram/screen/Magdalena Ogórek


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe