Putin zniknie? Sensacyjne doniesienia o możliwym planie Kremla

„Władimir Putin niebawem zniknie, a jego otoczenie usprawiedliwi to rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w Rosji” – twierdzą autorzy profilu General SVR. Profil podaje się za byłych agentów rosyjskich służb mających nadal swoje źródła na Kremlu.
 Putin zniknie? Sensacyjne doniesienia o możliwym planie Kremla
/ Władimir Putin / Screen YouTube Business Insider

„Władimir Putin nie będzie już uczestniczył w spotkaniach z powodu gwałtownego pogorszenia stanu zdrowia” – twierdzą informatorzy „Daily Mirror”, o czym informowaliśmy na łamach naszego portalu wczoraj.

CZYTAJ WIECEJ: Nieoficjalnie: „Stan zdrowia Putina gwałtownie się pogarsza”

Putin zniknie? 

Nowe doniesienia publikowane są na profilu General SVR, którego administratorzy podają się za byłych agentów rosyjskich służb, mających wciąż swoje źródła na Kremlu. Informacje przez nich publikowane są niepotwierdzone.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa prezydent niebawem nie będzie zdolny do uczestnictwa w spotkaniach i dużych wydarzeniach. Wzrost zachorowań na Covid-19 okazał się wygodny dla Putina i jego otoczenia

– czytamy na General SVR. 

Jak wskazano, Putin zniknie, zostanie gdzieś ukryty, np. w swoim bunkrze, i przestanie pokazywać się publicznie.

W nowym wpisie na profilu General SVR pojawiło się też pytanie, jak długo po ewentualnej śmierci Putina dzięki technologii deepfake mogłaby być podtrzymywana iluzja, że nadal żyje i rządzi krajem.

Odpowiedź nie jest oczywista, ale jeśli status quo się utrzyma i wśród wtajemniczonych będzie panowała zgoda, to przez dość długi czas

– podsumowano.  

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe