Były członek zarządu TVN kieruje firmą Lewandowskich. Wiemy, za co odpowiada

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, Tomasz Marszałł, ostatnio dyrektor marketingu i członek zarządu Grupy TVN, objął funkcję CEO firmy Levann. Jak czytamy, „to należąca do Anny i Roberta Lewandowskich spółka, która produkuje i sprzedaje m.in. suplementy diety”.
 Były członek zarządu TVN kieruje firmą Lewandowskich. Wiemy, za co odpowiada
/ / / Zrzut ekranu z serwisu Instagram/Anna Lewandowska

„Nazwa Levann to połączenie skrótów Lev i Ann. Pierwsza wspólna firma Anny i Roberta Lewandowskich powstała wiosną 2021 r. i zajmuje się produkcją i sprzedażą suplementów diety. Wchłonęła też inne marki Lewandowskich: zdrowe przekąski Foods by Ann czy kawę RL9. Produkty wszystkich brandów należących do Levann sprzedawane są w sklepie internetowym Foods by Ann oraz poprzez różne sieci handlowe i sklepy internetowe” – informują Wirtualnemedia.pl.

Były członek zarządu TVN kieruje firmą Lewandowskich

– Główne cele, zarówno moje, jak i spółki, to rozwój oraz nacisk na szeroko rozumiany marketing. Odpowiadam za całość projektu, łącząc rolę CEO i CMA. Jest to nowa pozycja w spółce

– mówi dla portalu Wirtualnemedia.pl Tomasz Marszałł. 

Nowy prezes firmy Levann był związany z Grupą TVN od 2015 r. – był dyrektorem departamentu marketingu i komunikacji oraz członkiem zarządu spółek TVN Media i TVN. Ze stacją rozstał się jesienią 2020 r.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe