„Zasłużonego człowieka potraktowaliście gorzej niż władze PRL”. Minister Czarnek wbija w ziemię redaktora TVN24 [WIDEO]

– Teraz państwo jeszcze pytacie, w jakim trybie będziemy zmieniać? Chcecie tej zmiany czy nie? – mówił oburzony szef resortu edukacji Przemysław Czarnek do dziennikarza TVN24.
 „Zasłużonego człowieka potraktowaliście gorzej niż władze PRL”. Minister Czarnek wbija w ziemię redaktora TVN24 [WIDEO]

Podczas konferencji prasowej ministerstwa edukacji jeden z dziennikarzy TVN24 zadał pytanie szefowi resortu Przemysławowi Czarnkowi o to, jak będzie wyglądała procedura zmiany treści podręcznika prof. Wojciecha Roszkowskiego do historii i teraźniejszości.

– Chcecie tej zmiany czy nie? Przecież napadliście na prof. Roszkowskiego, z błotem go zmieszaliście w TVN-ie, napuszczając na niego rodziców dzieci napoczętych metodą in vitro, o czym on w ogóle nie pisał – odparł wyraźnie zirytowany minister.

„Gorzej niż władze PRL”

Jak stwierdził Czarnek, stacja TVN „starszego człowieka, zasłużonego niebywale, potraktowała gorzej niż władze PRL, doprowadzając go do trudnej sytuacji”. – Doprowadziliście także do nieprawdopodobnego hejtu na pracowników wydawnictwa, bo nawet grożą im śmiercią – dodał.

– Teraz państwo jeszcze pytacie, w jakim trybie będziemy zmieniać? Chcecie tej zmiany czy nie? W jak najszybszym tempie, żebyście dalej nie wykorzystali bezczelnie dzieci poczętych metodą in vitro do brudnej gry politycznej Platformy Obywatelskiej

– powiedział oburzony Przemysław Czarnek.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe