B. senator Platformy do poseł KO: Czegoś tak kłamliwego i obrzydliwego moralnie dawno nie czytałem…

- W szpitalach dzieje się to, o czym marzył Kaczyński, PiS, partia Ziobry, Konfederacja i kler. W 2021, po raz pierwszy od lat, wzrosła umieralność noworodków i niemowląt. Rodzi się także więcej martwych dzieci. Więcej tragedii i bólu. Tak wyglądają rządy barbarzyńskich ideologów - napisała poseł KO Kamila Gasiuk-Pihowicz.
Kamila Gasiuk-Pihowicz B. senator Platformy do poseł KO: Czegoś tak kłamliwego i obrzydliwego moralnie dawno nie czytałem…
Kamila Gasiuk-Pihowicz / Screen YT 24godzinyonline.pl

- Czegoś tak kłamliwego i obrzydliwego moralnie dawno nie czytałem…

- odpowiedział były dwukrotny senator Platformy Obywatelskiej i jej współzałożyciel mec. Robert Smoktunowicz.

 

Proaborcyjny danse macabre

Proaborcyjne aktywistki, od czasu kiedy Trybunał Konstytucyjny orzekł o niekonstytucyjności przesłanki eugenicznej do aborcji, usiłują wykorzystać trudne przypadki ciąż, do zdyskredytowania wzmocnionej ochrony życia nienarodzonych dzieci.

- Justyna umarła w 5 miesiącu ciąży. Na sepsę. Umarła bo fanatyczni i cyniczni politycy z PiS i Konfederacji wraz z pseudoTK tak zdecydowali. Bo chcą piekła kobiet. Bo zakaz aborcji zabija.

- pisała ostatnio Barbara Nowacka

- Posluchaj lewacka franco! Justyna jest córką naszego bliskiego znajomego. Wyciagnęłaś tragedię jaką ta rodzina przeżywala prawie dwa lata temu i nadal przeżywa. Nigdy nie wspomnieli o tym, że winny jest TK czy jakaś partia polityczna. Pokażę jej ojcu ten parszywy wpis.

- odpowiedziała jej jedna z internautek


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe