„Kobieta na krańcu świata” znika z TVN. Jest oświadczenie Martyny Wojciechowskiej

Jak już dziś informowaliśmy, telewizja TVN w tegorocznej jesiennej ramówce nie pokaże kolejnej edycji programu „Kobieta na krańcu świata”. Teraz Martyna Wojciechowska wydała oświadczenie w tej sprawie.
 „Kobieta na krańcu świata” znika z TVN. Jest oświadczenie Martyny Wojciechowskiej
/ / screen YT - JastrzabPost

Cykl podróżniczy Martyny Wojciechowskiej był nadawany w stacji TVN w jesiennych ramówkach co roku od 2009 roku, powstało 13 serii liczących między 5 a 10 odcinków. W ostatnich dwóch latach program emitowany był w niedzielę ok. 11.30.

Wojciechowska zabiera głos

Tę decyzję podjęłam wiele miesięcy temu. Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji. Dlatego tej jesieni, Drodzy Widzowie, niestety nie obejrzycie nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Wybaczcie mi to. W życiu są rzeczy ważne i ważniejsze. Dla mnie zawsze najważniejsi byli moi bliscy, to był czas, żeby się na nich skupić, dać im całą swoją obecność i uwagę. Produkcja programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA to długi proces, który rozpoczyna się najczęściej na początku roku, żebyśmy jesienią mogli przestawić Wam materiał gotowy do emisji. Tym razem zostałam w domu. Po prostu. Bycie w drodze, na krańcach świata i realizacja filmów dokumentalnych to nadal moja największa pasja. Nie wyczerpałam tematów, jest wciąż wiele historii inspirujących kobiet do opowiedzenia. Mam nadzieję, że na mnie zaczekacie. Te ostatnie miesiące to była też przestrzeń do rozwoju nowych projektów Fundacji UNAWEZA (więcej na stronie unaweza), prowadzę kanał DALEJ na YouTube, znalazłam też w końcu czas na pisanie nowej książki, co tak długo odkładałam. Nie zatrzymuję się. Ja się dopiero rozkręcam! Do zobaczenia na krańcach świata

– czytamy w oświadczeniu Wojciechowskiej na Facebooku. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe