Szokujące sceny w rosyjskiej telewizji. „Macie trzy dni!”

– Właściwie to jestem terrorystą – przyznał na antenie rosyjskiej stacji Vladymir Sołowjow, jeden z największych putinowskich propagandzistów, znany ze skandalicznych słów.
 Szokujące sceny w rosyjskiej telewizji. „Macie trzy dni!”
/ fot. Twitter

We wtorek wieczorem na antenie programu Rossija 1 kolejny raz można było usłyszeć skandaliczne wypowiedzi. Tym razem ich autorem był prowadzący program, jeden z najsłynniejszych kremlowskich propagandzistów Vladymir Sołowjow, który powiedział, co jego zdaniem powinni zrobić rosyjscy wojskowi na Ukrainie.

Właściwie to jestem terrorystą. Powiedziałbym im [Ukraińcom – przyp. red.]: „Macie trzy dni, by wszyscy cywile opuścili Charków, Mikołajów i Odessę. Trzy dni. Jeśli to nie nastąpi, obrócimy te miasta w perzynę, budynek po budynku. Trzy dni” – grzmiał.

„Gdzie zamierzacie umieścić Polaków?”

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Sołowjow w skandalicznych słowach wypowiada się na temat Ukraińców czy członków Sojuszu Północnoatlantyckiego. W ubiegłym tygodniu zaatakował Stany Zjednoczone i ich partnerów.

Gdzie zamierzacie umieścić Niemców, Polaków i innych? (…) Nie powinniście mieć żadnych złudzeń, NATO nie powinno mieć złudzeń – grzmiał.

ZOBACZ WIDEO: Szokujące słowa w rosyjskiej telewizji. „Gdzie zamierzacie umieścić Polaków?”

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe