„Ona naprawdę może być supergwiazdą”. Zachwyt po występie Polki w amerykańskim „Mam talent”

W nocy z wtorku na środę w amerykańskiej telewizji NBC miał miejsce półfinał „America's Got Talent”. Sara James, utalentowana 14-latka z Polski, zachwyciła jurorów i widzów swoim głosem. W mediach roi się od komentarzy wychwalających polską wokalistkę.
 „Ona naprawdę może być supergwiazdą”. Zachwyt po występie Polki w amerykańskim „Mam talent”
/ screen YT - America's Got Talent

Zachwycający występ polskiej nastolatki w amerykańskim show

14-latka w półfinale amerykańskiego „Mam talent” wykonała piosenkę „Rocket Man” z repertuaru Eltona Johna. 

– Jestem bardzo wzruszony – komentował słynny juror Simon Cowell. – Wiem, ile to dla ciebie znaczy. Wybór piosenki był po prostu genialny. Jestem pewien, że tym razem Elton John będzie retweetował twój występ – mówił.

Czytaj więcej: „Jesteś wielką gwiazdą”. Młoda Polka Sara James podbiła amerykańskie show. Szef programu klaskał na stojąco [WIDEO]

„Sara jest niesamowita”

Po występie Sary James w sieci zaroiło się od komentarzy na temat jej występu. Internauci z całego świata nie kryją swojego entuzjazmu wobec wielkiego talentu nastolatki. Głos zabrała m.in. aktorka i celebrytka Dominika Gwit.

– Obejrzałam właśnie występ Sary James w półfinale amerykańskiego „Mam Talent”. Wow, wow, wow, Sara, gratuluję. Ona naprawdę może być supergwiazdą i to nie są słowa na wyrost. Jest piękna, zdolna, pracowita i ambitna (…). Mnie cieszą takie sukcesy zdolnych, fajnych dziewczyn, które podbijają świat, niczego się nie boją, idą z głową podniesioną do góry i ciężką pracą walczą o swój sukces i swoje marzenia. To jest naprawdę piękne – powiedziała Dominika Gwit.

Również internauci wręcz rozpływają się w komentarzach nad umiejętnościami wokalnymi nastolatki.

 

Sara jest niesamowita. To wykonanie było nieziemskie… Możemy być w Polsce dumni, że mamy tak ogromny talent w kraju. Za kilka lat ona może stać się wielka gwiazdą;

Fenomenalne wykonanie „Rocket Mana”, fenomenalna artystka;

Brakuje słów, wow, ma taki piękny głos;

Może ma 14 lat, ale jej głos jest już taki dojrzały;

Zasługuje na wygraną

– czytamy w komentarzach pod filmem z jej występu.

O tym, czy Polka trafiła do finału, dowiemy się w środę. Widzowie ze Stanów Zjednoczonych mają dobę na oddanie głosów na ulubionego uczestnika półfinałów. Dzień po odcinku na żywo, na antenie NBC odbędzie się ogłoszenie wyników głosowania. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe