„Lepiej się taplać w prawdziwym błocie niż w pisowskim i kościelnym”. Senyszyn pokazała nietypowe zdjęcie z wakacji

Posłanka Joanna Senyszyn jest aktywna w mediach społecznościowych i często dzieli się swoimi przemyśleniami z internautami. Tym razem opublikowała dość nietypowe zdjęcie z wakacji, na którym jej ciało pokryte jest błotem.
Fotografia okazała się pretekstem do zaatakowania partii rządzącej i kościoła. Polityk SLD nigdy nie ukrywała swojego stosunku w tej kwestii i pozwalała sobie na wiele uszczypliwości. Tak było również i tym razem. Pokazała zdjęcie z pomostu, na którym leży cała ubrudzona błotem.
Zdania internautów były podzielone.
"Hejt na kościół i PiS. W ten sposób będziecie oscylować, trochę powyżej progu wyborczego" - napisano w jednym z komentarzy.
"Ubłocona Joanna Senyszyn - nareszcie w swoim żywiole" - dodał inny internauta.
"Pani profesor, pięknie pani w tej stylizacji" - czytamy bardziej przychylny wpis.
Lepiej się taplać w prawdziwym błocie niż w pisowskim i kościelnym😂 Popieracie?
Opublikowany przez Joannę Senyszyn Wtorek, 23 sierpnia 2022
Komentarze
PiS chce zablokować obowiązkową edukację zdrowotną. Wniosek trafił do TK

Władze Tajlandii ostrzegają turystów. Niebezpieczna meduza zabiła 13-letnie dziecko

Jarosław Kaczyński wraca do sprawy reparacji. „To kwestia naszego honoru”

Morawiecki daleko za czołówką. Polacy wskazali lidera prawicy

Rozłam w PiS. Ważne oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego
