"Wziąść", "Cień dobry". Kiepskie efekty prób nowych prowadzących "Dzień Dobry TVN"?

Ujawniono nazwiska nowych osób, które poprowadzą „Dzień Dobry TVN". Zmiany potwierdzono w czasie czwartkowej oferty programowej TVN-u.
Dzień dobry TVN
Dzień dobry TVN / fot. Serecki / Wikipedia CC BY-SA 4.0

W nowej roli zadebiutują Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński. Celebrytka nie raz wspominała, że byłaby zainteresowana posadą współprowadzącej „Dzień Dobry TVN". „Perfekcyjna pani domu" dodawała, że „chodzi koło Edwarda Miszczaka z tym tematem", jednak po tym, jak odszedł ze stacji, scenariusz ten nie był wcale taki pewien. 

Determinacja Rozenek nie poszła jednak na marne, a jej marzenie ma teraz szansę się spełnić.

Małgorzata Rozenek i Krzysztof Skórzyński poprowadzą „Dzień Dobry TVN"

Razem z Małgorzatą Rozenek popularny program śniadaniowy poprowadzi Krzysztof Skórzyński, który znany jest ze swojego „rozrywkowego potencjału".

W czwartek stacja zaprosiła dziennikarzy na prezentację jesiennej ramówki. Podczas spotkania omówiono zmiany w „Dzień Dobry TVN". Wtedy ujawniono, że to Rozenek i Skórzyński dołączą do ekipy śniadaniówki.

- Byłam najwierniejszą fanką „Dzień Dobry TVN" od samych początków, budziłam się z wami, rozpoczynałam z wami dzień. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby państwo cieszyli się z tego wyboru. Krzysztof jest jak Radzio, daje mi poczucie bezpieczeństwa, więc cieszę się, że on jest u mojego boku - tak mówiła niedawno Małgorzata Rozenek.


Prowadzenie takiego programu zarówno dla Rozenek, jak i Skórzyńskiego to pierwsze tego typu doświadczenie. Co prawda żona Radosława Majdana miała już do czynienia z programami w TVN, jednak żaden z nich nie był na „żywo".

„Se" dotarł do informatora, który wyjawił, jak radzi sobie nowy duet. Rozenek-Majdan i Skórzyński mają za sobą pierwsze próby. Tabloid odkrył, że „Perfekcyjna Pani Domu" zalicza podstawowe wpadki językowe. Mówiła, chociażby „cień dobry" zamiast „dzień dobry" oraz "wziąść", zamiast „wziąć".

Tymczasem portal Wirtualne Media rozmawiał z informatorami z otoczenia celebrytki, którzy stwierdzili, że doniesienia te nie są prawdziwe. 

– Próby kamerowe w zeszłym tygodniu wyszły bardzo fajnie, producenci są zadowoleni. Nic nie wiem o żadnej awanturze w redakcji. Nie było żadnych pomyłek Gosi na próbach kamerowych. Powiem więcej: ona jest profesjonalnie, na maksa, perfekcyjnie przygotowana. Przygotowywała się do tego turbo długo i na blachę – dodaje źródło.
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe