Czy Magdalena Ogórek widzi szansę na dialog z Kingą Rusin? Zaskakująca odpowiedź gwiazdy TVP

Magdalena Ogórek w rozmowie z plotkarskim portalem Pudelek została zapytana o ewentualną współpracę z kontrowersyjną celebrytką Kingą Rusin. Czy publicystka widzi jakąkolwiek szansę na dialog z byłą gwiazdą TVN?
Kinga Rusin | Magdalena Ogórek Czy Magdalena Ogórek widzi szansę na dialog z Kingą Rusin? Zaskakująca odpowiedź gwiazdy TVP
Kinga Rusin | Magdalena Ogórek / screen YT - Gala | wPolsce.pl

Magdalena Ogórek o Kindze Rusin

– Program publicystyczny z Kingą Rusin. Zdecydowałabyś się na to? – spytał dziennikarz Pudelka na konferencji jesiennej ramówki TVP.

– Wiesz co, ja życzę Kindze Rusin wszystkiego najlepszego. Natomiast poza życzeniami skierowałabym do niej życzenia powściągnięcia swoich emocji, bo wiele słów, których ona używa w internecie, jest bardzo krzywdzących dla innych ludzi. Wydaje mi się, że mój duet z Kingą Rusin to mógłby być jeszcze inny typ rodzaju „W kontrze”, a tak jak powiedziałam, to jest rozdział zamknięty – odpowiedziała Magdalena Ogórek. 

– Myślisz, że byłaby szansa na dialog z Kingą Rusin? – padło pytanie. Co ciekawe, gwiazda TVP w swej wypowiedzi zawarła kilka serdecznych słów pod adresem celebrytki.

– Zwolnij mnie z odpowiedzi na to pytanie, bo ja tego nie wiem. Widzę, że pani Rusin wypowiada się w sposób dość zdecydowany, ale krzywdzący inne osoby. Może jej minie, bo jest chyba osobą spełnioną, więc nie powinna mieć jakichś wewnętrznych frustracji. Może to minie z czasem, ja jej tego z całego serca życzę. Jest piękną kobietą, hejt pięknej kobiecie nie przystoi – podsumowała Magdalena Ogórek.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe