Afera wokół Hardkorowego Koksa. Kanał Sportowy podjął radykalne kroki

Hardkorowy Koksu – czyli Robert Burneika ma poważne problemy? Na pewno sprawa, która wypłynęła w ostatnich dniach może wpłynąć na postrzeganie celebryty przez, niektórych fascynatów sportów siłowych. O co dokładnie chodzi?
 Afera wokół Hardkorowego Koksa. Kanał Sportowy podjął radykalne kroki
/ YouTube/Screen/Robert Burneika

Robert Burneika kojarzy się przede wszystkim jako osoba, która nabrała popularności za sprawą swojej nietuzinkowej muskulatury. Hardkorowy Koksu zasłynął także z dwóch innych rzeczy – jedzenia dużych "stejków" oraz powiedzenia "nie ma lipy".

W mediach Burneika pojawia się od dawna. To sprawiło, że stał się również zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Na fali tak wielkiej popularności kulturysta postanowił prowadzić biznesy, które zareklamował swoim wizerunkiem. Jednym z nich był sklep, gdzie można było zakupić specyfiki dla osób uprawiających sport.

Robert Burneika i zakazane produkty w sklepie "Hardkorowego Koksa"

Jednak w ostatnich dniach wokół tego interesu Roberta Burneiki zrobiło się wyjątkowo głośno. Afera nabrała rozgłosu po telefonie do programu w Kanale Sportowym. Widz korzystając z okazji zapytał Hardkorowego Koksa o to, dlaczego w swoim sklepie internetowym sprzedaje produkty, które w Polsce są zakazane.

W kontrze Robert Burneika w mocnych słowach zwrócił się do dzwoniącego i następnie podkreślił, że spółka jest zarejestrowana w Anglii, a tam można handlować tymi specyfikami. Koksu miał także zagrozić mężczyźnie pozwem.

Kanał Sportowy i współpraca z Burneiką

Niedługo potem w serwisie YouTubie został opublikowany film pt. "Jak Hardkorowy Koksu i Kanał Sportowy sprzedaje/promują zakazane i szkodliwe substancje?". Nagranie zyskało sporą popularność. Jego realizatorzy pokazują, gdzie i kiedy kulturysta promował zakazane w Polsce specyfiki.

Wkrótce do tej sprawy odniósł się Kanał Sportowy, który poinformował o usunięciu nagrań z Burneiką i zakończeniu z nim współpracy.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe