Ten pan biłby nas pewnie po głowie mikrofonem". Dziennikarz TVP odpowiada

W Olsztynie wystartował Campus Przyszłości. Na Campus nie został wpuszczony reporter TVP Info - o czym z dumą informowali Sławomir Nitras i Rafał Trzaskowski. Teraz dziennikarz komentuje sprawę.
 Ten pan biłby nas pewnie po głowie mikrofonem
/ PAP/Tomasz Waszczuk

W Campusie, którego oranizatorem jest Fundacja Campus Polska Przyszłości, a inicjatorem prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski wziąć udział ma 1300 młodych ludzi.

Jeden tylko dziennikarz nie dostał akredytacji, bo mamy wątpliwości, co do jego uczciwości. Chodzi o pana Miłosza Kłeczka. To jest zadymiarz i prowokator. Człowiek, który robi rozróby

- mówi w rozmowie z WP, Sławomir Nitras z Koalicji Obywatelskiej.

Chodzi o reportera TVP Info, który na co dzień pracuje jako dziennikarz polityczny oraz jest jednym z prowadzących program "Woronicza 17".

Ten pan biłby nas pewnie po głowie mikrofonem

- mówił z kolei Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy. 

CZYTAJ WIĘCEJ: Dziennikarz TVP z zakazem wstępu na Campus Polska. Trzaskowski: "Ten pan biłby nas pewnie po głowie mikrofonem"

Dziennikarz zabiera głos

Panowie Trzaskowski i Nitras chwalą się w mediach, że zablokowali mój udział w nijakim campusie…skąd pomysł, że chciałbym w tym uczestniczyć ? Może to był test, jak realizujecie swój postulat 'wolne media'. Test oblany

- napisał na Twitterze Miłosz Kłeczek.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe