"Myślałam, że jest normalna". Była działaczka Platformy o Kindze Rusin

Konflikt Magdaleny Ogórek z Kingą Rusin nie jest tajemnicą. Magdalena Ogórek zaapelowała ostatnio do Rusin o powściągnięcie emocji. W odpowiedzi spotkała się ze stekiem wyzwisk.
Kinga Rusin
Kinga Rusin / Screen YT

- Poza życzeniami „wszystkiego najlepszego” skierowałabym do niej życzenia powściągnięcia swoich emocji, bo wiele słów, których ona używa w internecie, jest bardzo krzywdzących dla innych ludzi (...) Widzę, że pani Rusin wypowiada się w sposób dość zdecydowany, ale krzywdzący inne osoby. Może jej minie, bo jest chyba osobą spełnioną, więc nie powinna mieć jakichś wewnętrznych frustracji. Może to minie z czasem, ja jej tego z całego serca życzę. Jest piękną kobietą, hejt pięknej kobiecie nie przystoi.

- mówiła Magdalena Ogórek w rozmowie z Pudelkiem

- Wśród mocy natury. Ps. Ogórek, chorągiewka, która stała się twarzą TVPiS, najbardziej zeszmaconej, hejterskiej instytucji medialnej w służbie władzy, apeluje do mnie o „powściąganie emocji”🤣. Apeluje więc do mnie, do nas, żebyśmy spokojnie i beztrosko, z popcornem w dłoni, akceptowali szambo płynące z TVP, publicznej instytucji ukradzionej przez pisowski rząd, żebyśmy przymknęli oko na to, co jej horda wyrabia z naszym krajem. Niedoczekanie! 

(...)

«Ogórki», «Jakimowicze» i Kurski są dla nas, większości Polaków, symbolami hańby, twarzami kurwizji, kłamiącej i jątrzącej non-stop, szczującej na ludzi, wpychającej nam chamską propagandę i słono opłacanej z naszych podatków, telewizji będącej narzędziem ludzi, którzy dokonali zamachu na polską konstytucję, niezależne sądy i trybunały, na wolność polskich kobiet i edukację naszych dzieci

- odpowiedziała Rusin

 

Komentarz byłej działaczki Platformy

- Kinga Rusin jest jednak na poziomie Lisa. Kto wie, może nawet bardziej oszalała. Czytałam ten jej opętany nienawiścią i szaleństwem wpis z zaskoczeniem. Myślałam dotychczas, że jest normalna.

- skomentowała była działaczka zachodnipomorskiej Platformy Aleksandra Wasilewska, która został zmuszona do opuszczenia struktur po tym jak skrytykowała kandydaturę Małgorzaty Kidawy-Błońskiej na prezydenta


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe