„Nie czytałam tego, ale to obrzydliwe”. Kurdej-Szatan o podręczniku prof. Roszkowskiego [WIDEO]

W ostatnim czasie głośno zrobiło się wokół fragmentu, w którym prof. Wojciech Roszkowski rzekomo zaatakował dzieci urodzone metodą in vitro. O sprawę została zapytana aktorka Barbara Kurdej-Szatan.
 „Nie czytałam tego, ale to obrzydliwe”. Kurdej-Szatan o podręczniku prof. Roszkowskiego [WIDEO]
/ fot. YouTube / Gazeta Kongresy

Od kilku tygodni trwa nieprawdopodobna histeria rozpętana przeciwko podręcznikowi autorstwa prof. Roszkowskiego „Historia i Teraźniejszość” wydanego przez wydawnictwo Biały Kruk.

Atak odbywa się pod pretekstem półprawd i manipulacji. Rzekomej „promocji pedofilii” w podręczniku, co w istocie jest opisem flirtu z pedofilią jednego z wiodących lewicowych polityków niemieckich i liberalnego „autorytetu” Daniela Cohn-Bendita czy rzekomego „ataku na dzieci z in vitro” w istocie traktującego o konsekwencjach odrywania rodzicielstwa od naturalnej miłości rodzicielskiej.

„Nie czytałam tego, ale…”

– Nie czytałam tego, ale ważne jest, abyśmy my, rodzice, edukowali swoje dzieci. Mam nadzieję, że zostanie wycofany ten podręcznik. Prawda, mam nadzieję, że wygra – powiedziała zapytana o podręcznik do HiT prof. Roszkowskiego aktorka Barbara Kurdej-Szatan.

– Oburzające jest dla pani, w jaki sposób się nazywa dzieci metodą in vitro? – kontynuował prowadzący.

– Bardzo współczuję wszystkim osobom, które urodziły się dzięki in vitro. Tak naprawdę robi się teraz z nich jakichś odludków. Obrzydliwe – odparła celebrytka.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe