Hołownia kontra Kowalski. Spięcie po Campusie Polska: „Pan jesteś z innej planety”

"Z zainteresowaniem obserwuję jak intensywnie się pan pogrąża. Moi doradcy sugerują, żeby pana nie zauważać, bo i tak pan za chwilę zniknie" – odpowiada politykowi Solidarnej Polski lider ugrupowania Polska 2050.
Szymon Hołownia i Janusz Kowalski Hołownia kontra Kowalski. Spięcie po Campusie Polska: „Pan jesteś z innej planety”
Szymon Hołownia i Janusz Kowalski / fot. YouTube / Radio ZET / TVP Info

Lider partii Polska 2050 był gościem jednego z paneli dyskusyjnych podczas Campusu Polska Przyszłości organizowanego przez Rafała Trzaskowskiego w Olsztynie. Polityk Solidarnej Polski Janusz Kowalski wytknął politykowi opozycji, korzystanie ze środków z Niemiec przy organizacji tego wydarzenia.

Awantura na Twitterze

„Widzę, że stworzyliście na imprezie finansowanej przez Sorosa i Niemców nowy infantylny związek partnerski w polskiej polityce. Idealny produkt dla lemingów z dzielnicy Wilanów oglądających namiętnie TVN. Zero treści. Żadnej wartości. Pustka. Intelektualna i ideowa” – napisał Kowalski.

„Pan jesteś z innej planety. I dla Polski byłoby dobrze, gdybyś pan z niej się nie przemieszczał” – odparł Hołownia.
Na tym się jednak nie skończyło. Chwilę później Kowalski oświadczył: „Tak. Moją 'planetą' jest Polska, Pana 'planetą' jest TVN. Dla Polski byłoby lepiej, aby wrócił Pan jednak do TVN jako konferansjer. W tym jest Pan naprawdę świetny. Bo swoimi infantylnymi quasipoglądami politycznymi sieje Pan zamęt w głowach młodych ludzi. A czasy są trudne”.

„Z zainteresowaniem obserwuję jak intensywnie się pan pogrąża. Moi doradcy sugerują, żeby pana nie zauważać, bo i tak pan za chwilę zniknie. Ja uważam, że takich jak pan, trzeba pokazywać palcem. Jak panu nie wstyd” – odpowiedział lider Polski 2050.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe