Rozenek dostała posadę w TVN dzięki… stringom? Kuriozalne informacje z castingu

Kariera Małgorzaty Rozenek z pewnością nabrała ostatnio rozpędu. Ówczesna szefowa TVN Style opowiedziała o pierwszym spotkaniu z celebrytką jeszcze z czasu, kiedy ta startowała do programu „Perfekcyjna pani domu”.
Małgorzata Rozenek-Majdan  Rozenek dostała posadę w TVN dzięki… stringom? Kuriozalne informacje z castingu
Małgorzata Rozenek-Majdan / PAP/Mateusz Marek


Niedawno media obiegła informacja, że Rozenek wraz z Krzysztofem Skórzyńskim będzie prowadzącą „Dzień dobry TVN”. Od dawna było to jej marzeniem.

– Bardzo bym chciała poprowadzić „Dzień dobry TVN”. Mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda Miszczaka z tym tematem od samego początku swojej pracy – opowiadała jeszcze kilka miesięcy temu w rozmowie z Kubą Wojewódzkim w podcaście „WojewódzkiKędzierski”.

Do tej pory Rozenek-Majdan kojarzyliśmy głównie z „Perfekcyjnej pani domu” czy „Projektu Lady”. Teraz sytuacja nieco się odmieni. Przy okazji na jaw wyszły pewne zaskakujące informacje z castingu. 

– Przyniosła ze sobą dwa ogromne słoiki z ciasteczkami, które dzień wcześniej upiekła. Jeden był dla Edwarda Miszczaka, drugi dla mnie. A to nie koniec. Wyciągnęła z torebki stringi i pokazała nam, jak może z nich zrobić maseczkę na twarz, żeby nie trzeba było wdychać kurzu. Żadna kandydatka wcześniej nie przygotowała się w ten sposób. Małgosia od początku miała swój pomysł na ten program i to nas ujęło. Tyle rozrywki zapewniła nam podczas przesłuchania, że nie mieliśmy wątpliwości – przekazała Małgorzata Łupina, była szefowa TVN Style.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe