Tak Cristiano Ronaldo potraktował dziennikarkę. Nagranie obiegło świat [WIDEO]

W mediach znowu głośno o kontrowersyjnym zachowaniu znanego portugalskiego piłkarza Cristiano Ronaldo. Media społecznościowe obiegło nagranie, na którym widzimy, że piłkarz zachował się nieelegancko względem dziennikarki.
 Tak Cristiano Ronaldo potraktował dziennikarkę. Nagranie obiegło świat [WIDEO]
/ zrzut ekranu z Twittera

Ostatnio informowaliśmy o podobnym incydencie z udziałem Portugalczyka. Przed meczem Manchester United z Liverpoolem piłkarz zauważył stanowisko Sky Sports i podbiegł do będących tam ekspertów, aby się z nimi przywitać. Zamienił kilka słów z Garrym Neville’em, z którym miał okazję grać w Manchesterze United, a następnie przywitał się z Royem Keanem.

Na murawie był jeszcze jeden gość – Jamie Carragher. Cristiano Ronaldo zupełnie zignorował legendę Liverpoolu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Cristiano Ronaldo poniżył jednego z komentatorów. Wszystko się nagrało [WIDEO] 

Kolejne nieeleganckie zachowanie

W sobotę Manchester United wygrał na wyjeździe z Southampton FC 1:0. 

Po spotkaniu jest bardzo głośno o zachowaniu Cristiano Ronaldo. Nie chodzi jednak o jego sportowe poczynania, a o to, jak postąpił względem dziennikarki.

Ronaldo podszedł do Rio Ferdinanda i Paula Scholesa, którzy obecnie są komentatorami BT Sport. Przywitał się też z Peterem Crouchem. Uniknął jednak kontaktu z Lynsey Hipgrave, prezenterką, która stała wśród wymienionych mężczyzn.

Nagranie, na którym widzimy kontrowersyjne zachowanie piłkarza, stało się prawdziwym viralem. Internauci są natomiast mocno zniesmaczeni.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe