Afera wokół premier Finlandii. Clinton nagle zabrała głos

Premier Finlandii Sanna Marin w połowie bieżącego miesiąca stała się obiektem zainteresowania nie tylko fińskich mediów. Wszystko to za sprawą nagranie z imprezy, w której uczestniczyła szefowa rządu z Helsinek. Komentarze na ten temat były różne. Z kolei teraz już po pewnym czasie do całej sprawy postanowiła odnieść się była pierwsza dama USA – Hilary Clinton.
 Afera wokół premier Finlandii. Clinton nagle zabrała głos
/ YouTube/Screen/Clinton i Marin

Sanna Marin ma 36 lat i od grudnia 2019 roku jest szefem rządu Finlandii. Fińska polityk skupiła na sobie uwagę mediów z powodu imprezy, w której wzięła udział. Bez wątpienia w rozgłosie tej sytuacji mocno pomogły nagrania, które zaczęły krążyć po sieci. W związku z tym pojawiły się żądania, aby premier Finlandii wykonała testy ma obecność narkotyków.

Marin testy wykonała i wyszło z nich, że żadnych narkotyków nie przyjmowała. Przyznała jednak, że w trakcie imprezy spożywała alkohol.

Clinton o zamieszaniu wokół premier Finlandii

Teraz do sprawy odniosła się była kandydatka na urząd prezydenta Stanów Zjednoczonych – Hilary Clinton. Polityk zamieściła zdjęcie na Twitterze, gdzie sama bawi się na jednej z imprez.

– Jak powiedziała Ann Richards: „Ginger Rogers zrobiła wszystko to, co zrobił Fred Astaire. Po prostu robiła to tyłem i na wysokich obcasach”. Oto ja w Cartagenie, kiedy byłam tam na spotkaniu jako sekretarz stanu. Tańcz dalej, @marinsanna – napisała Clinton.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe