Prezes PiS kończy swój urlop. Wiadomo, gdzie pojawi się na kolejnym spotkaniu

W sobotę 3 września prezes PiS Jarosław Kaczyński spotka się z mieszkańcami Nowego Targu – poinformowała we wtorek w mediach społecznościowych posłanka PiS z okręgu nowosądeckiego Anna Paluch.
Jarosław Kaczyński Prezes PiS kończy swój urlop. Wiadomo, gdzie pojawi się na kolejnym spotkaniu
Jarosław Kaczyński / fot. Adrian Grycuk / Wikimedia Commons

Spotkanie zaplanowano o godz. 14.30 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu (woj. małopolskie).

Na początku sierpnia wicemarszałek Sejmu, szef klubu PiS Ryszard Terlecki mówił, że prezes Kaczyński rusza w objazd po kraju na przełomie sierpnia i września. Jak zaznaczał, od początku było ustalone, że sierpień miał być miesiącem wolnym od takiej aktywności.

CZYTAJ TAKŻE: Polacy wysłali jasny sygnał Tuskowi. Ten sondaż nie pozostawia złudzeń

W rozmowie z PAP szef klubu PiS odnosząc się wówczas do informacji, że prezes Kaczyński po czerwcowych i lipcowych spotkaniach w różnych miastach Polski przerwał objazd po kraju, oświadczył: – Nie przerwał. – Od początku było ustalone, że sierpień jest wolny – stwierdził Terlecki.

"Po wakacjach wrócimy"

Sam Kaczyński mówił na początku sierpnia tygodnikowi "Sieci", że organizowanie spotkań w sierpniu nie ma większego sensu. – Frekwencja na nich spada, ludzie zaangażowani w życie publiczne chcą odpocząć. Dlatego tak to właśnie było zaplanowane. Po wakacjach do tych spotkań wrócimy – zapewniał.

Spotkań było tyle, ile zaplanowaliśmy, wszystkie udane, ważne. Po przerwie wakacyjnej będą kolejne, wchodzimy w okres szeroko rozumianej kampanii wyborczej

– zapowiadał wtedy prezes PiS.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe