Ostro w programie u Mazurka! Czarnek: „Mógłby pan zostawić moją żonę w spokoju?”

– Nie pański interes w RMF-ie, co ja robię ze swoją żoną w swoim domu – mówił w porannej audycji prowadzonej przez Roberta Mazurka szef resortu edukacji Przemysław Czarnek.
Przemysław Czarnek Ostro w programie u Mazurka! Czarnek: „Mógłby pan zostawić moją żonę w spokoju?”
Przemysław Czarnek / fot. YouTube / RMF FM

– Panie ministrze, czy pan swojej żonie też zakazuje czytania niektórych książek? Dlaczego pan powiedział do burmistrza, że może zakazać czytania tej książki swojej żonie – zapytał szefa resortu edukacji prowadzący program Robert Mazurek.

Czarnek odpowiedział dziennikarzowi, że użył przenośni, albowiem burmistrz Ustrzyk Dolnych nie ma takich kompetencji, aby zakazać w swoich szkołach prowadzenia zajęć HiT z wykorzystaniem podręcznika prof. Wojciecha Roszkowskiego.

„Nie pański interes, co ja robię ze swoją żoną w swoim domu”

Mazurek jednak kontynuował temat i dopytywał o żonę ministra edukacji. – Ale czy pan mógłby zostawić moją żonę w spokoju? – zapytał w końcu Przemysław Czarnek. Prowadzący odpowiedział, że to w końcu sam minister „zainteresował się żoną burmistrza Ustrzyk Dolnych”.

Rozmawiałem już z panem burmistrzem i wszystko już sobie wyjaśniliśmy. Dlaczego Pan się zajmuje moją żoną na antenie RMF-u? No panie redaktorze, trochę nieładnie. (…) Nie życzę sobie, żebyśmy rozmawiali o mojej żonie na antenie RMF-u. To jest moja prywatna sprawa, moja żona nie wchodzi nigdy w politykę i nie życzę sobie, żeby o niej rozmawiano na antenie

– powiedział Czarnek.

Nie pański interes w RMF-ie, co ja robię ze swoją żoną w swoim domu – dodał.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe