Kontrowersyjny „happening” młodzieżówki PO. Podręcznik prof. Roszkowskiego w niszczarce [WIDEO]

W środę przed szczecińskim Kuratorium Oświaty Stowarzyszenie Młodzi Demokraci zorganizowało happening, podczas którego zniszczono podręcznik do HiT-u autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego.
 Kontrowersyjny „happening” młodzieżówki PO. Podręcznik prof. Roszkowskiego w niszczarce [WIDEO]
/ fot. Facebook / Młodzi Demokraci Szczecin

Od kilku tygodni trwa nieprawdopodobna histeria rozpętana przeciwko podręcznikowi autorstwa prof. Roszkowskiego „Historia i Teraźniejszość” wydanego przez wydawnictwo Biały Kruk.

Atak odbywa się pod pretekstem półprawd i manipulacji. Rzekomej „promocji pedofilii” w podręczniku, co w istocie jest opisem flirtu pedofilią jednego z wiodących lewicowych polityków niemieckich i liberalnego „autorytetu” Daniela Cohn-Bendita czy rzekomego „ataku na dzieci z in vitro” w istocie traktującego o konsekwencjach odrywania rodzicielstwa od naturalnej miłości rodzicielskiej.

 

„Happening” Młodych Demokratów

W środę przed szczecińskim Kuratorium Oświaty Stowarzyszenie Młodzi Demokraci zorganizowało happening, podczas którego zniszczono podręcznik do HiT-u autorstwa prof. Wojciecha Roszkowskiego. Jak stwierdzili aktywiści, chcieli w ten sposób wyrazić sprzeciw wobec wprowadzania do szkół tego podręcznika.

Zaapelowali również do dyrektorów oraz nauczycieli szkół średnich w Szczecinie, by nie używali podręcznika prof. Roszkowskiego podczas prowadzonych zajęć.

Młodzi Demokraci (młodzieżówka Platformy Obywatelskiej), podczas konferencji prasowej, zmieliła podręcznik prof. Roszkowskiego do przedmiotu Historia i Teraźniejszość w biurowej niszczarce do dokumentów.

Wychowankowie Nitrasa. 
Zdjęcie przypadkowe

– skomentował Dariusz Matecki, szczeciński radny Solidarnej Polski.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe