Minister Zdrowia Adam Niedzielski dał się sfotografować w pomieszczeniu z banderowską flagą

Minister zdrowia Adam Niedzielski będąc z wizytą na Ukrainie przekazał dary lwowskiemu szpitalowi.
Wizyta ministra Adama Niedzielskiego we lwowskim szpitalu Minister Zdrowia Adam Niedzielski dał się sfotografować w pomieszczeniu z banderowską flagą
Wizyta ministra Adama Niedzielskiego we lwowskim szpitalu / FB Andrij Sadowyj

Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby nie to, że dzięki zdjęciu opublikowanemu przez mera Lwowa Andrija Sadowego, okazało się, że przebywał tam w pomieszczeniu z banderowską flagą.

- Wraz z ministrami zdrowia RP Adamem Niedzielskim i Ukrainy Wiktorem Laszkom oraz ministrem ds. kombatanckich Ministerstwa ds. Weteranów odwiedzili rannych żołnierzy.
Wysokiej jakości protetyka, pełna rehabilitacja oraz komfortowy pobyt w placówce medycznej w okresie rekonwalescencji to priorytet każdego z ministrów. To bardzo ważny priorytet.
Dziękujemy naszym polskim kolegom za wsparcie!

- pisze Andrij Sadowyj w poście, w którym opublikował również zdjęcie Adama Niedzielskiego przebywającego w pomieszczeniu z banderowską flagą.

Sytuacja wywołała oburzenie.

 

Komentarz Ministerstwa Zdrowia

- Szanowni Państwo, nie była to flaga pod którą strona ukraińska przyjmowała ministra @a_niedzielski. Była to flaga jednego z rannych żołnierzy w jednej z wielu sal. Zwróciliśmy uwagę stronie ukraińskiej i wizyta w tej sali zakończyła się.

- tłumaczy Ministerstwo zdrowia na Twitterze


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe