[18+] To video jest już viralem! Rosjanin chciał żeby Ormianin uznał go za swojego "pana". Ormianin: "Ty tępa pało..."

W sieci popularność zdobywa film z rozmowy online Rosjanina z Ormianinem. Niestety nie jest jasne w jakim kontekście odbyła się rozmowa, ani kim są rozmówcy. Mimo to treść rozmowy jest bardzo pouczająca.
Rozmowa Rosjanina z Ormianinem [18+] To video jest już viralem! Rosjanin chciał żeby Ormianin uznał go za swojego
Rozmowa Rosjanina z Ormianinem / Telegram @voynareal

Rozmowę przetłumaczyła na Twitterze adiunkt Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu dr Agnieszka Bryc.

- Rozmówki w przestrzeni postradz. Ormianin i Rosjanin. Dla zrozumienia ważna też mimika Rosjanina. Wyimki z ich konwersacji. Rozpoczęło się od tego, który z nich ma znać jaki język. Na początku są na "pan", ale szybko przechodzą na "ty".

R: Masz obowiązek znać język ros. O: Nie mam obowiązku. R: Masz!! O: Nie mam obowiązku. R: Jeśli rozmawiasz z Rosjaninem, to robisz to po rosyjsku. O: Nie muszę. (I tu zaczyna mówić po ormiańsku). R: Wszystkiego dobrego, Allahu Akbar! O zdębiał: Po co tu Allahu Akbar? Idioto. Ormianie to chrześcijanie. Debilu. R. Jacy chrześcijanie?! O czym mówisz? O: Armenia przyjęła chrześcijaństwo jako pierwsze państwo w świecie w 301 r. Idioto. R lekko zaskoczony: Tłumacz dalej. O: Co tu tłumaczyć? R: Dlaczego zaraz pierwsze!? [trudno mu uwierzyć, że nie Ru właśnie] Jołki-połki. [..] O: Rozumiesz dlaczego z tobą rozmawiam po rosyjsku?  R: Bo ja nie znam ormiańskiego ani ukraińskiego! Będziesz ze mną rozmawiać tylko po rosyjsku. O. Ty, tępa pało, znasz tylko swój język. R: Dlatego to ty powinieneś znać język swojego pana. Ojczysty i swojego władcy. Ja jestem twoim panem. Dlatego rozmawiasz ze mną po rosyjsku. O: Jesteś dla mnie zwykłym rosyjskim ch… . Idi nach..j! Mogę to powiedzieć w każdym języku.

- pisze dr Agnieszka Bryc

- Cudowne. Ormianie przewyższają cywilizacyjnie turańską dzicz o jakieś 1000 lat.

- komentuje publicysta Petros Tovmasyan z pochodzenia Ormianin


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe