Komentator Fox News [!] do przeciwników tzw. „małżeństw homoseksualnych”: „Pobijemy was. Przegracie. Umrzecie”

Chcę, żebyście to zrozumieli. Pobijemy was. Bijemy was. Co się tyczy sondaży nie macie szans, dla ruchu przeciwnego małżeństwom gejowskim nie ma miejsca. Nie istnieje – grzmiał popularny amerykański publicysta, komentator Fox News Ben Domenech.
 Komentator Fox News [!] do przeciwników tzw. „małżeństw homoseksualnych”: „Pobijemy was. Przegracie. Umrzecie”
/ fot. YouTube / Face The Nation

Stały komentator konserwatywnej telewizji Fox News, założyciel i były wydawca konserwatywnego pisma The Federalist Ben Domenech wybuchł podczas jednego z podcastów, kiedy usłyszał od współrozmówcy, że należy także odrzucić orzeczenie Sądu Najwyższego USA z 2015 r., które uznawało istnienie „małżeństw homoseksulanych”.

Chcę, żebyście to zrozumieli. Pobijemy was. Bijemy was. Co się tyczy sondaży nie macie szans, dla ruchu przeciwnego małżeństwom gejowskim nie ma miejsca. Nie istnieje. Myślę, że to mniej niż 25 procent. Tracicie tę walkę. Już przegraliście. Nie wiem, po co chcecie wracać do tego i nadal walczyć. Zabieracie się do walki, którą przegraliście. Każdy, kto się z wami zgadza, umrze

– grzmiał Domenech.

Kilka minut później komentator Fox News ponownie zaatakował swojego rozmówcę podkreślając, że „małżeństwa homoseksualne” są ważną częścią amerykańskiego doświadczenia.

Jest wiele spraw, w których chrześcijańscy narodowcy stoją w sprzeczności z amerykańskim doświadczeniem w taki sposób, że jest on szkodliwy dla ich zdolności do odniesienia sukcesu. Jedną z takich spraw są małżeństwa homoseksualne, inną pornografia. Po prostu to się nie stanie – powiedział.

„Jeszcze kilka lat temu uznałbym, że to niemożliwe. Gdzie Rzym, a gdzie Krym? Jak aktywiści rewolucji i propagatorzy tego, co arcybiskup krakowski Marek Jędraszewski słusznie i odważnie nazwał tęczową zarazą, mogą zinfiltrować i przejąć kontrolę nad polityczną prawicą?” – pyta na łamach portalu DoRzeczy.pl Paweł Lisicki, redaktor naczelny tygodnika „Do Rzeczy”.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe