„Ostatnie ostrzeżenie!” Konrad Piasecki do poseł PiS na antenie TVN24 [WIDEO]

Mocne słowa na antenie stacji telewizyjnej TVN skierował dziennikarz Konrad Piasecki do europoseł z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Anny Zalewskiej. Prowadzący zagroził jej brakiem ponownego zaproszenia do programu. Jaki był tego powód?
 „Ostatnie ostrzeżenie!” Konrad Piasecki do poseł PiS na antenie TVN24 [WIDEO]
/ Twitter/Screen/Konrad Piasecki

W trakcie programu „Kawa na ławę” poruszono bardzo gorące tematy. W związku z tym dochodziło także do sytuacji, w których politycy przerywali sobie wypowiedzi. Po jednej z takich sytuacji prowadzącemu wyraźnie puściły nerwy.

„To jest ostatnie ostrzeżenie”

W trakcie wypowiedzi Artura Dziambora w słowa posła wchodziła Anna Zalewska. Zachowanie polityk wyraźnie nie spodobało się prowadzącemu Konradowi Piaseckiemu, który w mocnych słowach postanowił się do niej zwrócić.

– To jest ostatnie ostrzeżenie, nie będę pani zapraszał do tego programu, jeżeli każdemu będzie pani przerywała. To jest ostatnie ostrzeżenie w tym programie i w jakimkolwiek następnym, w którym będzie pani występowała. Nie da się w ten sposób prowadzić programu, nie da się w ten sposób uczestniczyć w programie, nie da się uczestniczyć w życiu publicznym, w sposób, jaki pani próbuje to przy tym stole robić – stwierdził Piasecki.

Pod koniec programu europoseł postanowiła dziennikarza przeprosić.

– Dziękuję bardzo. Przepraszam pana redaktora, że wytrąciłam go z równowagi – stwierdziła.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe