"Nieróbstwo chyba idzie". Pudzianowski żali się na "leniwych" Polaków

Mariusz Pudzianowski w ostatnim wywiadzie na kanale "Biznes Misja" na YouTube żalił się na "leniwych" Polaków. "Jaka bieda?! Nieróbstwo chyba idzie, a nie bieda" - skwitował sportowiec.
Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski / Screen z kanału YouTube / Biznes Misja

Pudzianowski wyznał, jak wyglądało jego życie w młodości. Okazuje się, że jako dziecko nie mógł doświadczać wielu wygód, z racji tego, że jego rodziców nie było na nie stać. 

"Moich rodziców nie było stać, żeby mnie puścić na miesiąc na kolonię. Ojciec pracował jako kierowca traktora, a mama w służbie zdrowia. Obecnie mają tylko po 1500 zł emerytury. Nie pochodzili z zamożnych rodzin, na wszystko musieli sobie zapracować" - powiedział Mariusz Pudzianowski.

W kolejnych słowach oznajmił, że aktualnie ma pieniądze, jednak musiał się o nie postarać, ciężko pracując ponad 20 lat. Dodał, że każdy dzień rozpoczynał o godzinie 5 rano.

Pudzianowski żali się na leniwych Polaków 

"Pudzian" skomentował obecną sytuację w kraju, mówiąc, że to postawa wielu Polaków przyczyniła się biedy, a nie inflacja.

"Jaka bieda?! Nieróbstwo chyba idzie, a nie bieda. Złe czasy tworzyły silne jednostki, a dobre czasy tworzą słabe, nieudaczników, sieroty i jełopy. Nic więcej. Obecnie są ludzie, którzy nie potrafią gniazdka przykręcić" - grzmiał podczas wywiadu.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe