Szukaj
Konto

Marcin Najman uratował człowieka z płonącego budynku. "Zauważyłem ogień" [WIDEO]

06.09.2022 14:31
Marcin Najman
Źródło: Zrzut ekranu z kanału YouTube/Marcin Najman Official
Komentarzy: 0
Marcin Najman podzielił się pewnym wyznaniem w mediach społecznościowych. Wynika z niego, że był świadkiem pożaru w Wieluniu (woj. łódzkie) i ruszył z pomocą poszkodowanej osobie. Pięściarz opisał szczegółowo całą sytuację i pokazał wideo. "Zauważyłem ogień" - powiedział.


"O godz. 0.36 jadąc przez Wieluń, zauważyłem ogień w oknie budynku. Wezwałem straż pożarną" - zaczął swój wpis na Instagramie.

"Mam nadzieję, że udało mi się wyprowadzić wszystkich z sąsiedniego budynku. Z płonącego wyciągnąłem człowieka, niestety kompletnie pijanego. Brawo straż! 5 min od zgłoszenia byli na miejscu!" - dodał Najman.

Na filmie widać, że ogień na dobre zajął znaczną część zabudowania. Sytuacja była wyjątkowo niebezpieczna.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 06.09.2022 14:31
Źródło: YouTube / Polsat News / Interia.pl