Lech Poznań niespodziewanie wygrywa z Villarreal! Tak padła bramka dla Polaków [WIDEO]

Lech Poznań wygrywa z hiszpańskim Villarreal 1:0 po strzale Michała Skórasia w 2. minucie meczu. To pierwsze spotkanie rozgrywek Ligi Konferencji Europy UEFA.
/ fot. Twitter

Michał Skóraś mógł cieszyć się z gola już w drugiej minucie meczu. Piłkarze Villarreal popełnili prosty błąd w obronie, który skrzętnie wykorzystali ofensywni zawodnicy Lecha Poznań.

Villarreal ma za sobą sukcesy w europejskich pucharach. W ubiegłym sezonie odpadł dopiero w półfinale rozgrywek Ligi Mistrzów eliminując w fazie pucharowej Juventus Turyn i Bayern Monachium.