„Nie lubię Lewandowskiego”. Awantura w studio [WIDEO]

Jorge D’Alessandro w trakcie programu telewizyjnego „El Chiringuito de Jugones” uderzył w Roberta Lewandowskiego. To nie pierwszy raz.
 „Nie lubię Lewandowskiego”. Awantura w studio [WIDEO]
/ zrzut ekranu z serwisu YouTube / El Chiringuito de Jugones

Roberto Jorge D’Alessandro di Ninno to argentyński emerytowany bramkarz i menedżer piłki nożnej. Jest także jednym z gospodarzy hiszpańskiego programu telewizyjnego „El Chiringuito de Jugones”, który specjalizuje się w debatach piłkarskich.

W programie zaskoczył swoją absurdalną wypowiedzią na temat Lewandowskiego. Stwierdził, że nie ma sensu rozpływać się na temat polskiego snajpera.

Nie lubię Lewandowskiego, lubię inną piłkę nożną. Lubię Mbappe, to inny typ „9”

– przyznał.

To nie pierwszy raz

Jak przypominają Sportowe Fakty WP, to już nie pierwszy raz, gdy były trener hiszpańskich klubów (m.in. SD Huesca, Gimnàstic czy UD Salamanca) w mało przyjazny sposób wypowiedział się o Lewandowskim.

Aubameyang jest lepszy od Lewandowskiego! Aubameyang jest lepszy od Lewandowskiego! 

– powtarzał ostatnio w kółko hiszpański szkoleniowiec, przekonując do swojego zdania. Jego osąd nie znalazł jednak zbyt wielu zwolenników w studiu.

Kapitan reprezentacji Polski rozpoczął sezon fenomenalnie. W pięciu meczach zdobył już osiem bramek, a jego średnia na jednego gola wynosi zaledwie 55 minut. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe