TVN stracił gwiazdę. „Stacja popełniła wielki błąd”

„Utrata tej gwiazdy na rzecz Polsatu to wielki błąd” – czytamy na łamach Wirtualnej Polski, która zapowiada najnowszy odcinek podcastu „Clickbait”.
 TVN stracił gwiazdę. „Stacja popełniła wielki błąd”
/ / tvn / Wikipedia/TVN S.A. - tvn.pl

W podcaście najwyraźniej zmartwili się decyzjami stacji TVN.

Jak czytamy w oficjalnej zapowiedzi, prowadzący trwożą się nad nową prowadzącą „Dzień dobry TVN” Małgorzatą Rozenek-Majdan i zastanawiają się, czy to na pewno był awans dla „gwiazdy TVN”. 

TVN popełnił błąd?

Co więcej, wskazują na duży błąd TVN. 

Polsat dobrze wie, co jest kurą znoszącą złote jajka: wystartował kolejny sezon „Tańca z gwiazdami”. Już teraz faworytem jest świetnie tańczący i wyglądający Jacek Jelonek. Stał się gwiazdą dzięki „Prince Charming” TVN, ale stacja popełniła wielki błąd i pozwoliła mu odejść. Apelujemy: „obudźcie się w tym TVN!”

– czytamy.

Pewnie wielu zastanawia się, kim jest Jacek Jelonek oraz o co chodzi we wspomnianym programie „Prince Charming”. Spieszymy zatem z pomocą. 

Jacek Jelonek to bohater pierwszej edycji programu „Prince Charming”, emitowanego na antenie TVN. 

„Finding Prince Charming” to stworzony w 2016 roku amerykański program randkowy, który powstał dla telewizji kablowej Logo. Uczestnikami programu jest 13 mężczyzn o orientacji homoseksualnej, którzy zabiegają o względy jednego kawalera – tzw. księcia (bogatego i przystojnego mężczyzny poszukującego miłości). Wszyscy mieszkają razem w odciętej od świata zewnętrznego willi, a zadaniem „księcia” jest przeprowadzanie licznych spotkań z uczestnikami – zarówno spotkań grupowych, jak i indywidualnych randek z każdym uczestnikiem.

Warto nadmienić, że Jelonek w programie „Taniec z gwiazdami” w Polsacie tańczy z tancerzem Michaelem Danilczukiem. Tworzą pierwszą męsko-męską parę w historii polskiej edycji programu. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe