Redaktor naczelny „Tygodnika Solidarność” Michał Ossowski z nagrodą „Radiowa Osobowość Roku” Radia Gdańsk!

Redaktor naczelny „Tygodnika Solidarność” Michał Ossowski został wyróżniony nagrodą Radiowa Osobowość Roku przez Radio Gdańsk.
Michał Ossowski Redaktor naczelny „Tygodnika Solidarność” Michał Ossowski z nagrodą „Radiowa Osobowość Roku” Radia Gdańsk!
Michał Ossowski / fot. Radio Gdańsk/Roman Jocher

Radio Gdańsk świętuje swoje 77. urodziny. Z tej okazji w Studiu Koncertowym imienia Janusza Hajduna odbywa się gala, na której wręczono nagrody „Radiowych Osobowości Roku”. W zeszłym roku otrzymali je prof. Piotr Czauderna, chirurg dziecięcy, przewodniczący Rady do spraw Ochrony Zdrowia, oraz Wojciech Fułek, pisarz, publicysta i scenarzysta.

„Radiowa Osobowość Roku” dla Michała Ossowskiego!

W tym roku nagrodę przyznano fotografowi Robertowi Kwiatkowi, a także redaktorowi naczelnemu „Tygodnika Solidarność” Michałowi Ossowskiemu.

Jestem zaszczycony i wzruszony, tym że mogę odebrać tak prestiżowe wyróżnienie. Moje wzruszenie jest spowodowane także tym, że od zawsze jestem związany z Gdańskiem. Tutaj dorastałem, tu zdobywałem swoje wykształcenie, tutaj też założyłem rodzinę. Z Gdańskiem związałem także swoje życie zawodowe. To dla mnie szczególnie wzruszający moment

– przyznał w przemówieniu tuż po odebraniu nagrody redaktor naczelny „Tygodnika Solidarność”.

Jak podkreślił, Radio Gdańsk jest swoistym pomnikiem tego miasta i towarzyszyło mu przez całe życie. – Nigdy nie spodziewałem się, że na nadejdzie taki moment, że z tego miejsca będę odbierał takie wyróżnienie. To dla mnie wielki zaszczyt – dodał.

Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim pracownikom i współpracownikom, wszystkim, którzy współtworzą Radio Gdańsk. Za to, że przez te wszystkie lata informujecie, edukujecie, a także bawicie swoich wiernych słuchaczy, do których się zaliczam. Prosimy o jeszcze wiele tych wspaniałych lat

– zakończył przemówienie Michał Ossowski.

fot. Radio Gdańsk / Roman Jocher


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe