Eksperci: „Ochroniarze Putina zbierają jego kupę za granicą i zabierają z powrotem do Rosji”

„Ochroniarze Putina zbierają jego kupę podczas zagranicznych podróży i zabierają ją ze sobą do Rosji” – stwierdzają w specjalnym raporcie Regis Gente i Michaił Rubin, donosi Business Insider [określenie „kupa”, ang. "poop" jest użyte literalnie].
Władimir Putin Eksperci: „Ochroniarze Putina zbierają jego kupę za granicą i zabierają z powrotem do Rosji”
Władimir Putin / EPA/GAVRIIL GRIGOROV / SPUTNIK / KREMLIN / POOL MANDATORY CREDIT Dostawca: PAP/EPA

Według raportu ekspertów ds. Rosji Regisa Gente i Michaiła Rubina ochroniarze Putina zbierają jego kał podczas zagranicznych podróży i zabierają ze sobą do Rosji. Jak absurdalnie by to nie brzmiało, istnieje przypuszczenie, że takie działanie ma na celu uniknięcie zagrożenia zbadania przez zagraniczne służby kału Putina i wejście w posiadanie informacji na temat stanu jego zdrowia.

Badanie odchodów jest rzeczywiście cenną techniką wywiadowczą.

 

Specjalistyczne pakiety na kupę Putina

Jak opisuje Business Insider, odpowiedzialność za zbieranie odchodów Putina spoczywa na Federalnej Służbie Ochrony, rosyjskiej służbie odpowiedzialnej za ochronę prezydenta Federacji Rosyjskiej i jej wysokich urzędników.

Według raportu podczas pobytu za granicą agent FSO umieszcza jego ekskrementy w specjalistycznym pakiecie, aby można je było zwrócić do Rosji w walizce.

Regis Gente jest autorem dwóch książek o Rosji. Michaił Rubin zajmuje się Rosją od 13 lat.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe