Imam Mohammad Tawhidi: Spójrzcie na Polskę. Oni nie mają zamachów terrorystycznych [WIDEO]

Imam Tawhidi jest australijskim muzułmańskim uczonym stojącym w kontrze do islamskiego radykalizmu. Urodził się w świętym mieście Qom, w Iranie, gdzie również studiował. Obecnie jest prezydentem i imamem Islamskiego Stowarzyszenia Australii Południowej i Fundacji Imam Tawhidi.
Imam Mohamad Tawhidi Imam Mohammad Tawhidi: Spójrzcie na Polskę. Oni nie mają zamachów terrorystycznych [WIDEO]
Imam Mohamad Tawhidi / Screen TT Imam of peace

A ja wam powiem, to wy macie kryzys. Wy poszliście do muzułmańskich krajów i zaimportowaliście najgorsze śmieci, które te kraje chciały umieścić w więzieniach albo wyizolować od reszty społeczeństwa. Wy przyszliście i wzięliście ich do siebie. Dlaczego? Dla taniej siły roboczej. Ale ci islamscy ekstremiści nie chcą pracować. Oni chcą tylko darmowych zasiłków. Chcą żenić się z francuskimi kobietami z blond włosami i niebieskimi oczami. Nie mają czasu na pracę. 

A spójrzmy na Polskę, oni nie narzekają na islamskich ekstremistów. Nie było ani jednego ataku terrorystycznego w Polsce. Od razu jak wyczuli, że będzie problem, zasłonili się przed nim polską polityką. Pięknie! Francuzi – nie. Chodźcie, zapraszamy

– mówi na nagraniu opublikowanym na swoim profilu na Twitterze imam Mohammad Tawhidi.

 

„Herzlich willkommen”

W 2015 roku Polska sprzeciwiła się „przymusowym kontyngentom” imigrantów ekonomicznych, których Niemcy na szkodę całej Europy zaprosili w ramach polityki „herzlich willkommen”. Wtedy na polski rząd spadła pierwsza fala „krytyki”, a właściwie hejtu z europejskich stolic, głównie Berlina i Brukseli. W późniejszych latach Polska w ramach polityki prowadzonej przez rząd Mateusza Morawieckiego stała się jednym z europejskich liderów przyjmowania imigrantów ekonomicznych.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe