„Wrócił na scenę i zarabia krocie”. Ile Michał Wiśniewski inkasuje za koncert? Te kwoty robią wrażenie

Wszystko wskazuje na to, że Michał Wiśniewski szczęśliwie wyszedł na prostą i poradził sobie z problemami finansowymi. Wokalista dawniej mierzył się z hazardem i chorobą alkoholową, przez które stracił mnóstwo pieniędzy.
Michał Wiśniewski  „Wrócił na scenę i zarabia krocie”. Ile Michał Wiśniewski inkasuje za koncert? Te kwoty robią wrażenie
Michał Wiśniewski / Wikipedia CC BY-SA 4,0 Serecki


Michał Wiśniewski przez pewien czas był bankrutem. Dzisiaj najtrudniejsze czasy ma już za sobą i z powodzeniem koncertuje. Pojawia się także w wielu programach rozrywkowych.

Artysta w 2018 roku ogłosił upadłość konsumencką, a jego majątek przejął syndyk. Wyszło wówczas na jaw, że roztrwonił 35 milionów zł w ciągu 10 lat.

– Wychodzi po 3,5 miliona rocznie. I co roku kupujesz sobie samochód za bańkę, a koledze dajesz poprzedni. No, to ile masz już baniek? 2,5. To idzie oczywiście na głupoty, no bo na co możesz stracić takie pieniądze? Tu kupisz samochód, tu samolot, tam apartamenty w Tajlandii – wyznawał w rozmowie z portalem Weszlo.com.

Michał Wiśniewski wraca na scenę. Oto, ile teraz zarabia

Dzisiaj Michał Wiśniewski pokonał trudności i dynamicznie powrócił do świata show-biznesu. To już kolejny rok, który udało mu się zakończyć bez długów. Jak informuje „Super Express”, Michał Wiśniewski ma dostawać za występ 15 tys. zł, w przypadku występów z zespołem „Ich Troje” nawet dwa razy więcej. Muzyk w tym roku miał zarobić nawet 700 tys. zł.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe