To już oficjalne. Fatalne wieści dla fanów kultowego programu Polsatu "Nasz nowy dom"

Fani programu "Nasz nowy dom" muszą być gotowi na spore zmiany. Po kilku latach realizacji produkcji ogłoszono odejście jednej z najbardziej charakterystycznych postaci.
 To już oficjalne. Fatalne wieści dla fanów kultowego programu Polsatu
/ zrzut ekranu z Polsatu

Jednym z ulubieńców widzów programu stał się Artur Witkowski. Popularny kierownik budowy zawsze stawał na wysokości zadania. Po raz pierwszy budowlaniec pojawił się w drugim sezonie show.

Odchodzi znana postać

Okazuje się, że przygoda Artura Witkowskiego z popularnym programem właśnie się zakończyła. Informacja została przekazana za pośrednictwem Facebooka przez oficjalne konto "Nasz nowy dom". 

Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru:) Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni - Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje!  Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy!

- czytamy w oficjalnym wpisie.

Nie wiadomo, co było przyczyną rezygnacji. W kwietniu bieżącego roku bohater zaniepokoił telewidzów wyglądem swojej twarzy. 

Przewiało mnie, a potem zapalenie ucha i porażenie nerwu twarzy. Wlekło się pół roku, ale już jest prawie ok. Pozdrawiam serdecznie

— wyjaśniał wówczas Artur Witkowski.

Jak przypomina portal o2.pl "Nasz nowy dom" jest emitowany od prawie 9 lat. Widzowie Polsatu zobaczyli pierwszy odcinek 29 września 2013 roku. Przez lata wyprodukowano ponad 265 odcinków. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe