„Oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do ciebie c*elu mówić”. Kukiz nie wytrzymał po telefonie widza [WIDEO]

Paweł Kukiz był gościem w programie „Hejt Park”. Spotkała go tam niemiła niespodzianka. Do studia zadzwonił jeden z widzów, który nie szczędził słów krytyki pod adresem muzyka. Ten zareagował w emocjonalny sposób. – Słuchaj, oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do ciebie c*elu mówić na przykład. O co ci chodzi, człowieku? – zirytował się Kukiz.
Paweł Kukiz w Hejt Park „Oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do ciebie c*elu mówić”. Kukiz nie wytrzymał po telefonie widza [WIDEO]
Paweł Kukiz w Hejt Park / Screen z kanału YouTube / Kanał Sportowy


Paweł Kukiz rozmawiał z Krzysztofem Stanowskim i Robertem Mazurkiem na Kanale Sportowym. W pewnej chwili do studia zadzwonił pan Szymon z Warszawy, który nie zostawił suchej nitki na liderze Kukiz’15. 

Paweł Kukiz pod ostrzałem widzów

– To, że nikt nie dzwoni i nie nazywa Pawła Kukiza wprost szmatą, nie wynika z tego, że wszyscy się boją, bo to jest jakieś hasło powtarzane przez lemingi. Nie, po prostu nikt nie ma ochoty być takim samym dnem jak Paweł, który jest pierwszym politykiem PiS-u w „Hejt Parku”. Mam nadzieję, że nie ostatnim – powiedział przez telefon mężczyzna.

– Nie wiem, w jakim uniwersum żyje, skoro myśli, że uda mu się przepchnąć tę ustawę. On chyba sobie nie zdaje sprawy, że ziobryści mu tego nie przepuszczą – dodał, a następnie zadał Kukizowi pytanie.

– Co sądzi o Kubie Wojewódzkim i fali krytyki, słusznej, która na niego spadła po tym, jak się sprzedał. Bo ile Paweł Kukiz może krzyczeć, że on się nie sprzedał, tą swoją taką manierą pijanego wujka na weselu, ale i tak wszyscy wiemy Paweł, że się sprzedałeś – nie ustępował widz. 

W tym miejscu były kandydat na prezydenta nie wytrzymał i puściły mu nerwy. Nie mógł uwierzyć w taki brak kultury pod jego adresem. 

– Słuchaj, oszczędź sobie z tym pijanym wójtem, bo zacznę do ciebie c*elu mówić na przykład. O co ci chodzi, człowieku? Co to jest pijany wójt? Co ty sobie wyobrażasz? Kim ty człowieku jesteś, żebyś do 60-letniego człowieka takie porównania? Jakim prawem? Czy gdyby do twojego ojca prawdopodobnie ktoś mówił w taki sposób, to przeszedłbyś obok tego obojętnie? Tak czy nie? – gorączkował się polityk.

Jego rozmówca nie zamierzał się jednak poddać i wciąż atakował gościa programu. 

– Słuchaj, ja się twojej maniery nie przestraszę. Możesz tam krzyczeć, możesz pozować na antysystemowca. Pamiętaj Paweł, jesteś skończony pod tym względem.

– Dla ciebie dobrze, że jestem skończony – odbił piłeczkę Kukiz.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe