Najnowsze wiadomości ze świata VOD

W sieci dziś znaleźć można serwisy o niemal dowolnej tematyce. Największym zainteresowaniem wydają się obecnie cieszyć oczywiście media społecznościowe, z których tylko w Polsce korzystają miliony użytkowników. Nie oznacza to jednak, że na internetową banicję skazane są mniejsze serwisy, które najczęściej znajdują swoją niszę regionalną lub tematyczną. Nie inaczej jest w przypadku serwisu Spokeo.pl, który sporą część uwagi poświęca usługom VOD, filmom czy serialom. Coś dla siebie znajdą tam także miłośnicy gier czy najnowszych technologii. Na jakie treści możemy liczyć, odwiedzając tę wszechstronną witrynę?
 Najnowsze wiadomości ze świata VOD

 

Najnowsze wiadomości ze świata show-biznesu

 

Informacja to dziś towar, a serwisy internetowe prześcigają się w pomysłach, jak nam go dostarczyć. Nic więc dziwnego, że zarówno ogromne portale, jak i mniejsze witryny starają się przyciągnąć i utrzymać uwagę użytkownika. Nie inaczej jest w przypadku serwisu Spokeo.pl, którego trzonem tematycznym są filmy i seriale. Na łamach witryny znajdziemy między innymi opisy produkcji, daty ich premier, informacje o dostępności w bibliotekach serwisów streamingowych, recenzje, wiadomości, rankingi i zwiastuny. Na odwiedzających serwis czekają również wiadomości o nadchodzących premierach (zarówno filmów, jak i seriali czy gier) czy filmografie najlepszych aktorek i aktorów. Serwis sporo uwagi poświęca również gwiazdom i celebrytom (między innymi artystom, piosenkarzom, sportowcom, youtuberom, influencerom czy osobowościom internetowym). Na jego łamach znajdziemy ich profile, plotki czy informacje o życiu prywatnym. Zainteresowanie użytkowników serwisu budzą także działy poświęcone coraz popularniejszym w naszym kraju serwisom VOD i usługom streamingowym.

 

 

Co nowego w usługach VOD?

 

 

Usługi streamingowe to tak naprawdę usługi, które są słuchowiskami i telewizjami online, które wzbogacone są o materiały na życzenie (na przykład w formie serwisów VOD). Ze względu na rozwój technologii i powszechny dostęp do internetu są one coraz poważniejszą alternatywą dla nieco bardziej klasycznych mediów takich jak prasa, radio czy telewizja. Przyciągają one użytkowników wygodnymi aplikacjami, dużym zasobem ciekawych produkcji, niskimi cenami, brakiem reklam i możliwością zrezygnowania w każdej chwili z usługi. Wśród najczęściej wybieranych w naszym kraju serwisów streamingowych są między innymi Disney +, Netflix, HBO Max czy Viaplay. Znajdziemy tam zarówno produkcje fabularne, jak i na przykład transmisje wydarzeń sportowych na żywo. Przekłada się to wszystko także na zainteresowanie serwisami, które przybliżają nam zasady działania konkretnych platform, ich ceny, regulaminy czy pozwalają na sprawdzenie dostępności konkretnego tytułu w ich bibliotekach. 

 

 

Jedną z takich witryn jest właśnie Spokeo

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe