Najnowsze wiadomości ze świata VOD

W sieci dziś znaleźć można serwisy o niemal dowolnej tematyce. Największym zainteresowaniem wydają się obecnie cieszyć oczywiście media społecznościowe, z których tylko w Polsce korzystają miliony użytkowników. Nie oznacza to jednak, że na internetową banicję skazane są mniejsze serwisy, które najczęściej znajdują swoją niszę regionalną lub tematyczną. Nie inaczej jest w przypadku serwisu Spokeo.pl, który sporą część uwagi poświęca usługom VOD, filmom czy serialom. Coś dla siebie znajdą tam także miłośnicy gier czy najnowszych technologii. Na jakie treści możemy liczyć, odwiedzając tę wszechstronną witrynę?
 Najnowsze wiadomości ze świata VOD

 

Najnowsze wiadomości ze świata show-biznesu

 

Informacja to dziś towar, a serwisy internetowe prześcigają się w pomysłach, jak nam go dostarczyć. Nic więc dziwnego, że zarówno ogromne portale, jak i mniejsze witryny starają się przyciągnąć i utrzymać uwagę użytkownika. Nie inaczej jest w przypadku serwisu Spokeo.pl, którego trzonem tematycznym są filmy i seriale. Na łamach witryny znajdziemy między innymi opisy produkcji, daty ich premier, informacje o dostępności w bibliotekach serwisów streamingowych, recenzje, wiadomości, rankingi i zwiastuny. Na odwiedzających serwis czekają również wiadomości o nadchodzących premierach (zarówno filmów, jak i seriali czy gier) czy filmografie najlepszych aktorek i aktorów. Serwis sporo uwagi poświęca również gwiazdom i celebrytom (między innymi artystom, piosenkarzom, sportowcom, youtuberom, influencerom czy osobowościom internetowym). Na jego łamach znajdziemy ich profile, plotki czy informacje o życiu prywatnym. Zainteresowanie użytkowników serwisu budzą także działy poświęcone coraz popularniejszym w naszym kraju serwisom VOD i usługom streamingowym.

 

 

Co nowego w usługach VOD?

 

 

Usługi streamingowe to tak naprawdę usługi, które są słuchowiskami i telewizjami online, które wzbogacone są o materiały na życzenie (na przykład w formie serwisów VOD). Ze względu na rozwój technologii i powszechny dostęp do internetu są one coraz poważniejszą alternatywą dla nieco bardziej klasycznych mediów takich jak prasa, radio czy telewizja. Przyciągają one użytkowników wygodnymi aplikacjami, dużym zasobem ciekawych produkcji, niskimi cenami, brakiem reklam i możliwością zrezygnowania w każdej chwili z usługi. Wśród najczęściej wybieranych w naszym kraju serwisów streamingowych są między innymi Disney +, Netflix, HBO Max czy Viaplay. Znajdziemy tam zarówno produkcje fabularne, jak i na przykład transmisje wydarzeń sportowych na żywo. Przekłada się to wszystko także na zainteresowanie serwisami, które przybliżają nam zasady działania konkretnych platform, ich ceny, regulaminy czy pozwalają na sprawdzenie dostępności konkretnego tytułu w ich bibliotekach. 

 

 

Jedną z takich witryn jest właśnie Spokeo

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...

 

POLECANE
Kościół greckokatolicki w Polsce zrezygnuje z kalendarza juliańskiego Wiadomości
Kościół greckokatolicki w Polsce zrezygnuje z kalendarza juliańskiego

Eparchie kościoła greckokatolickiego w Polsce: przemysko-warszawska, wrocławsko-koszalińska i olsztyńsko-gdańska, podobnie jak cerkiew grekokatolicka w Ukrainie rezygnują z używania kalendarza juliańskiego. Poinformowano, że zmiany wejdą w życie od 1 września 2023 tj. od rozpoczęcia nowego roku liturgicznego w obrządku tego kościoła.

Znana influencerka Mama Ginekolog przyjmowała pacjentów poza kolejnością? NFZ reaguje Wiadomości
Znana influencerka Mama Ginekolog przyjmowała pacjentów poza kolejnością? NFZ reaguje

Popularna influencerka Mama Ginekolog stwierdziła w jednym z nagrań w mediach społecznościowych, że w swoim gabinecie regularnie przyjmuje znajome kobiety poza kolejnością. Teraz Narodowy Fundusz Zdrowia żąda wyjaśnień.

Jest decyzja gruzińskiego sądu ws. byłego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego Wiadomości
Jest decyzja gruzińskiego sądu ws. byłego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego

Sąd w Tbilisi nie wypuścił w poniedziałek na wolność w związku ze stanem zdrowia byłego prezydenta Gruzji Micheila Saakaszwilego – donoszą tamtejsze media.

Trzęsienie ziemi w Turcji. Prezydent Erdogan podjął decyzję Wiadomości
Trzęsienie ziemi w Turcji. Prezydent Erdogan podjął decyzję

Prezydent Turcji Recep Tayyip Erdogan zarządził w poniedziałek siedmiodniową żałobę narodową w następstwie dwóch trzęsień ziemi w południowo-wschodniej części kraju, w których zginęło co najmniej 1651 osób.

Wieczorne posiedzenie klubu KO. Nieoficjalne informacje Wiadomości
Wieczorne posiedzenie klubu KO. Nieoficjalne informacje

Zleciłem szefom 16 regionów PO, by przystąpili do tworzenia wstępnych list wyborczych do Sejmu, nie zamykamy się na bloki wyborcze, ale nie mamy już więcej czasu – miał powiedzieć podczas trwającego w Warszawie posiedzenia klubu KO lider PO Donald Tusk – wynika z nieoficjalnych informacji PAP.

„Jest pierwsza w kolejce”. Kadyrow grozi Polsce Wiadomości
„Jest pierwsza w kolejce”. Kadyrow grozi Polsce

Przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow w poniedziałek spekulował na temat możliwej „denazyfikacji i demilitaryzacji Polski po pomyślnym zakończeniu specjalnej operacji wojskowej na Ukrainie” – podają rosyjskie media.

Chińskie balony trzykrotnie przelatywały nad USA podczas prezydentury Trumpa. Zaskakujące informacje Wiadomości
Chińskie balony trzykrotnie przelatywały nad USA podczas prezydentury Trumpa. Zaskakujące informacje

Chińskie balony zwiadowcze trzykrotnie przelatywały nad terytorium USA podczas poprzedniej administracji, choć trwało to znacznie krócej niż w tym ostatnim przypadku – powiedział w poniedziałek rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego John Kirby. Potwierdził też, że odnaleziono już część szczątków balonu.

Ostrzegał przed trzęsieniem ziemi w Turcji trzy dni wcześniej. Burza w sieci Wiadomości
Ostrzegał przed trzęsieniem ziemi w Turcji trzy dni wcześniej. Burza w sieci

Holenderski naukowiec Frank Hoogerbeets już trzy dnie temu przewidział trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii. Geolog z Solar System Geometry Survey (SSGEOS) napisał o tym w piątek na Twitterze.

Zostało mu 150 km do Moskwy. Rosjanie w ostatniej chwili zestrzelili ukraiński odrzutowy bezzałogowiec ze 100-kilogramową bombą? Wiadomości
Zostało mu 150 km do Moskwy. Rosjanie w ostatniej chwili zestrzelili ukraiński odrzutowy bezzałogowiec ze 100-kilogramową bombą?

W tej sprawie podawane informacje są sprzeczne, ale wszystko wskazuje na to, że 150 kilometrów od Moskwy zniszczeniu uległ odrzutowy bezzałogowiec TU-141, który mógł przenosić 100-kilogramową bombę lotniczą.

Legia Warszawa kontra Szymon Jadczak. Jest oświadczenie: „Nagrywa naszych pracowników bez ich zgody” Wiadomości
Legia Warszawa kontra Szymon Jadczak. Jest oświadczenie: „Nagrywa naszych pracowników bez ich zgody”

Legia Warszawa wydała oświadczenie, w którym odniosła się do działań dziennikarza Wirtualnej Polski Szymona Jadczaka.

Marsz
Godności
Emerytury
Stażowe