Nowe koszulki reprezentacji Polski. To już oficjalne [WIDEO]

Firma Nike wspólnie z PZPN-em pokazała nowe koszulki reprezentacji Polski. Nasi piłkarze wystąpią w nich podczas mistrzostw świata, a także na meczach Ligi Narodów.
Polska reprezentacja  Nowe koszulki reprezentacji Polski. To już oficjalne [WIDEO]
Polska reprezentacja / fot. YouTube / Łączy nas piłka


Zbliżają się mistrzostwa świata w Katarze. Biało-Czerwoni, których prowadzi Czesław Michniewicz, znaleźli się w grupie C. Zmierzą się oni z Meksykiem, Arabią Saudyjską i Argentyną. Wcześniej jednak rozegrają dwa mecze w Lidze Narodów.

Nowe koszulki reprezentacji Polski

Nowy trykot w dalszym ciągu będzie łączył tradycyjną biel i czerwień. Na rękawach pojawiły się za to elementy szarości, które mają symbolizować motyw gniazda orła białego.

– Koszulki utrzymane w klasycznej tonacji odpowiadają najnowszym trendom, mającym na celu spełnienie wysokich oczekiwań każdego fana reprezentacji Polski, niezależnie od płci, pochodzenia, zawodu, wieku czy miejsca zamieszkania – przekazano w ogłoszeniu.

Głównym celem nowego wzoru jest wywołanie pozytywnego odczucia u kibiców w każdym wieku.

– Stąd też akcja promocyjna polegająca na zaakcentowaniu jej funkcji nie tylko piłkarskiej, ale również lifestylowej – powiedział Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN.

– Chciałbym, aby nowa koszulka pozostała w pamięci kibiców jeszcze długo po mistrzostwach świata, stanowiąc również wartość kolekcjonerską. Oznaczałoby to, że nasza kadra odniosła sukces w Katarze. I to jest właśnie moje prywatne marzenie związane z tą piękną koszulką – wyjaśnił Cezary Kulesza, prezes PZPN.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe