Naukowy wieczór z dr. Kaweckim: Polacy swoją technologią wygrali jeden z ważniejszych amerykańskich show!

Tylko jak zawsze po cichu… „Unicorn Hunters” to amerykańskie show emitowane w Amazon Prime, w którym największe gwiazdy wybierają technologię wartą 1 milion dolarów inwestycji.
Technologia INURU Naukowy wieczór z dr. Kaweckim: Polacy swoją technologią wygrali jeden z ważniejszych amerykańskich show!
Technologia INURU / FB Maciej Kawecki

„The Washington Post” napisał, że to jedyne show, które pozwala naprawdę zostać bogatym – choć sam się z tym nie zgadzam. W jury zasiada współzałożyciel Apple Steve Woźniak!

1 milion dolarów parę dni temu wygrała ta kobieta polską technologią. Nie znam osobiście jej firmy i czym się zajmuje, ale wiem, kto stoi za tym, co pokazała. To, co Państwo widzą, to drukowane światło i OLEDY drukowane dla niej przez Marcina Ratajczaka i Patryka Barkowskiego z Inuru. Oni są do cholery tak skromni, że wczoraj pokazali mi to przy okazji naszej rozmowy wieczornej, mówiąc… a to takie show tam. 

Dużo osób pytanie mnie, dlaczego tak ich promuję i jaki mam w tym interes. Może trudno jest to niektórym zrozumieć, ale żaden. Nie pozyskałem z tej promocji nawet złamanej złotówki. Tysiące ludzi zrobiłoby dookoła tego show szum, a oni przeszli dalej, robić swoje. Dlatego ich właśnie tak pokazują. Za wielką technologię i ubraną w nią ich skromność. Tak więc ja jednak chciałbym zrobić krok wstecz, krzyknąć i pokazać, kto jest twórcą tej cząstki przyszłości i powiedzieć im: Gratuluję!!!

Inuru zobaczycie na Festiwalu Bomba Megabitowa już jutro. Bądźmy dumni z takich technologii!


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe