Był prowadzącym od 2018 roku. Gwiazdor TVP nie poprowadzi już „Pytania na śniadanie”

Zmiany w ekipie „Pytania na śniadanie”! Jak informuje serwis WirtualneMedia.pl, po czterech latach z załogą popularnej śniadaniówki pożegna się Robert El Gendy.
Pytanie na śniadanie / logo Był prowadzącym od 2018 roku. Gwiazdor TVP nie poprowadzi już „Pytania na śniadanie”
Pytanie na śniadanie / logo

Od 2018 r. członkiem ekipy „Pytania na śniadanie” był Robert El Gendy, który pojawiał się na ekranie Telewizji Polskiej wraz z Tamarą Gonzalez Pereą. W 2020 r. Perea zniknęła z TVP, tym samym pozbawiając dziennikarza pary. Od tej pory mężczyzna prowadził telewizyjną śniadaniówkę w różnych konfiguracjach, m.in. Małgorzatą Opczowską czy Izabellą Krzan.

Według informacji serwisu WirtualneMedia.pl El Gendy nie tylko nie doczeka się nowej partnerki w popularnej śniadaniówce, ale po 4 latach pracy już w niej nie wystąpi. Jednym z powodów ma być niechęć widzów do rotacji w programie, co miał potwierdzić rozmówca portalu związany z TVP.

„Z badań wynika, że widzowie «Pytanie na śniadanie» są przyzwyczajeni do stałych par, nie chcą rotacji wśród prowadzących” – przekazano.

Co dalej?

Według informacji podanych przez portal Robert El Gendy nie pożegna się z Telewizją Polską, lecz skupi na innym obszarze - prawdopodobnie dziennikarstwie sportowym oraz aktorstwie.

„Jesienią będzie pracował przy relacjach z mundialu w Katarze. Chce też dalej rozwijać się aktorsko, od trzech sezonów gra bowiem w nadawanym w TVP1 serialu kryminalnym «Komisarz Alex»” – twierdzi serwis WirtualneMedia.pl.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe