Kinga Rusin nie pojawiła się na ważnym wydarzeniu TVN. Jest oświadczenie

Fundacja TVN zorganizowała bal, na który zaproszone zostały gwiazdy, które współpracują ze stacją. Na wydarzeniu zabrakło Kingi Rusin. Celebrytka wydała oświadczenie, w którym postanowiła po raz kolejny zaatakować rząd PiS.
TVN Kinga Rusin nie pojawiła się na ważnym wydarzeniu TVN. Jest oświadczenie
TVN / zrzut ekranu z YouTube / tvnpl

Na balu Fundacji TVN pojawiło się wielu celebrytów.

Kinga Rusin przebywa obecnie na greckiej wyspie Mykonos, gdzie świętuje 12. rocznicę związku z ukochanym Markiem Kujawą. Z tego powodu nie mogła pojawić się na balu. 

Wydała oświadczenie - przy okazji zaatakowała rząd

W tym roku nie będzie nas na charytatywnym balu TVN, ale trzymamy kciuki za licytację i dokładamy swoje cegiełki. Fundacja TVN zbiera cały czas środki m.in. na budowę Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży przy Centrum Zdrowia Dziecka (...) Dlatego, razem z naszą marką Pat&Rub, przekazujemy z Markiem pieniądze na konto Fundacji TVN i zachęcamy do wpłat wszystkich, którym leży na sercu ten dramatyczny problem. My na Mykonos celebrujemy naszą 12. rocznicę, ale myślami jesteśmy z Wami i z Fundacją TVN

- napisała na Instagramie.

Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy rząd PiS mimo obietnic, nie robi nic, żeby zmienić dramatyczną sytuację psychiatrii dziecięcej w Polsce. Zamykane są kolejne całodobowe dziecięce oddziały psychiatryczne (ostatnio w Konstancinie). Z powodu tragicznych warunków pracy, braku pieniędzy i personelu, padają nawet te najbardziej znane placówki. Zdrowie psychiczne polskich dzieci jest dla rządzących mniej warte niż propaganda w TVPis na którą, w odróżnieniu od dziecięcej psychiatrii, przeznacza się z budżetu Państwa miliardy! 

- czytamy. 

Kinga Rusin w sierpniu 2020 r. postanowiła odejść ze stacji TVN, gdzie prowadziła m.in. program śniadaniowy

 

 

 
 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe