Nakrycie głowy ekspert na antenie TVP Info zrobiło furorę wśród internautów [WIDEO]

– Moim zdaniem ona była kochana, ponieważ nie tylko panowała 70 lat, ale raczej dlatego, że była blisko ludzi. Pamiętam, jak podczas pandemii wszyscy mieli trudne czasy bez rodziny, ale Jej Królewska Mość sama zdecydowała, by rozmawiać z nami, że niedaleko stąd jest dobra przyszłość. To był dla mnie idealny przykład, co znaczy Jej Królewska Mość – mówiła na antenie TVP Wioletta Wilk-Turska. Uwagę widzów z pewnością przykuło nakrycie głowy ekspert.
 Nakrycie głowy ekspert na antenie TVP Info zrobiło furorę wśród internautów [WIDEO]
/ fot. Twitter

– Była skałą, na której opierała się Wielka Brytania, jak powiedziała nowa premier. (…) Była to skała, choć drobna kobieta, ale o niezwykłej osobowości. Kobieta, dla której obowiązek i służba dla narodu stały się sensem życia i najważniejszymi cechami jej panowania. Zawsze wiedziała, jak się zachować, jak postępować – mówiła o zmarłej królowej Elżbiecie II w dzień jej pogrzebu na antenie programu „Gość Wiadomości” ekspert Wioletta Wilk-Turska.

Jak podkreśliła, poddani kochali zmarłą królową: – Moim zdaniem ona była kochana, ponieważ nie tylko panowała 70 lat, ale raczej dlatego, że była blisko ludzi. Pamiętam, jak podczas pandemii wszyscy mieli trudne czasy bez rodziny, ale Jej Królewska Mość sama zdecydowała, by rozmawiać z nami, że niedaleko stąd jest dobra przyszłość. To był dla mnie idealny przykład, co znaczy Jej Królewska Mość. Dodam też jedną rzecz – poczucie humoru. Jej rola była niezwykle poważne, ale nie raz widzieliśmy to jej poczucie humoru.

Uwagę internautów przykuło z pewnością nakrycie głowy, w którym kobieta wystąpiła na antenie TVP.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe