Ida Nowakowska będzie tęsknić za prezesem TVP? Została zapytana, czy boi się o pracę

Zawsze byłam pod wrażeniem tego, co pan prezes robił z telewizją, jak w taki sposób ambitny podchodził do tej misji telewizji i wierzę, że stworzył coś, co jest silne, tak mocne i na tak wysokim poziomie, że cieszę się, że byłam tego częścią – mówi o byłym prezesie TVP Ida Nowakowska.
Jacek Kurski / Ida Nowakowska Ida Nowakowska będzie tęsknić za prezesem TVP? Została zapytana, czy boi się o pracę
Jacek Kurski / Ida Nowakowska / fot. YouTube

5 września Rada Mediów Narodowych jednogłośnie odwołała Jacka Kurskiego ze stanowiska prezesa TVP. Nowym szefem został Mateusz Matyszkowicz, dotychczasowy członek zarządu Telewizji Polskiej.

Nieoficjalnie: Były szef TVP Jacek Kurski wejdzie do rządu. Ma objąć ministerstwo zlikwidowane w 2020 roku

Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Radosław Fogiel zapytany o przyczynę odwołania Kurskiego stwierdził, że „zmiana na stanowisku prezesa TVP nie oznacza oczywiście negatywnej oceny dotychczasowej pracy”. Jak podkreślił, na byłego szefa TVP czekają nowe zadania.

„Stworzył coś, co jest silne”

O odejście Jacka Kurskiego z Telewizji Polskiej została zapytana przez serwis Jastrząb Post gwiazda TVP Ida Nowakowska. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” stwierdziła, że dla wszystkich było to zaskoczeniem.

CZYTAJ TAKŻE: Ida Nowakowska ochrzciła syna. "Wybraliśmy imię, które ma ważnego świętego patrona"

– Jak na razie trudno powiedzieć jak te zmiany wpływają na nas, bo u nas wszystko się toczy, jak się toczyło. Natomiast muszę powiedzieć, że ja nie byłam nigdy w telewizji za innej prezesury, więc to jest takie zaskoczenie dla mnie. I rzeczywiście zawsze byłam pod wrażeniem tego, co pan prezes robił z telewizją, jak w taki sposób ambitny podchodził do tej misji telewizji i wierzę, że stworzył coś, co jest silne, tak mocne i na tak wysokim poziomie, że cieszę się, że byłam tego częścią – podkreśliła.

Ida Nowakowska boi się o pracę?

Celebrytka zapytana o to, czy ci, którzy byli ulubieńcami poprzedniego prezesa martwią się teraz o pracę stwierdziła, że w ogóle się nad tym nie zastanawia.

– Ja o tym nie myślę. Staram się codziennie przychodzić do pracy i robić najlepiej to, co robię i tylko o tym myślę – powiedziała.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe