Region Mazowsze przyznał odznaczenie Solidarności w Carrefour Polska

W czwartek 15 września br. w siedzibie RM odbyło się uroczyste wręczenie Medalu 40-lecia NSZZ „Solidarność” Region Mazowsze Organizacji Międzyzakładowej nr 3065 Carrefour Polska. Odznaczenie odebrała Alicji Forysiak – Przewodnicząca KM Carrefour Polska.
 Region Mazowsze przyznał odznaczenie Solidarności w Carrefour Polska
/ fot. Region Mazowsze NSZZ "Solidarność"

– W imieniu moich koleżanek i kolegów dziękuje za docenienie naszej pracy. Niestety ostatnimi czasy jest ona coraz trudniejsza. Bardzo dużo sklepów naszej firmy przechodzi pod franczyzę, skutkuje to zwolnieniem pracowników lub zmianą ich miejsca pracy, co wiąże się z kosztami dojazdów i dodatkowym stresem. Ciężko jest nam zaakceptować sytuację, która w tej chwili panuje w Carrefour Polska. Pracownicy boją się, że mogą pozostać bez środków do życia. Liczymy na dialog i współpracę z Zarządem i Prezesem Firmy Carrefour Polska – powiedziała Alicja Forysiak.

– Ale mimo trudności, które opisałam, liczba związkowców w Carrefour Polska nie maleje – zaznaczyła Przewodnicząca.

– Chciałabym, żeby wszyscy pracownicy mieli świadomość tego, że mogą się do nas przyłączyć i wszystkim nam wyjdzie to na korzyść. Nam, bo z każdym nowym członkiem rośnie chęć i motywacja do walki o każdego z osobna i wszystkich razem. Pracownikom, bo wspólnie jesteśmy silniejsi i możemy zrobić znacznie więcej – podkreśliła Forysiak.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe