"Był specjalistą w Ringier Axel Springer Polska". Sensacyjne informacje nt. mężczyzny, który miał napaść na kierowcę furgonetki Fundacji Pro Prawo do Życia

"Warszawska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Piotrowi Sz. 35-latek pełnił funkcję specjalisty działu SEO w Ringier Axel Springer Polska" - informuje na Twitterze prezes Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu Dariusz Matecki. Prawdopodobnie to właśnie ten mężczyzna miał brutalnie napaść na kierowcę furgonetki Fundacji Pro Prawo do Życia na początku tego roku.
/ screen YT

Brutalna napaść na kierowcę furgonetki Fundacji Pro Prawo do Życia

26 stycznia na ulicach Warszawy doszło do napadu na kierowcę furgonetki Fundacji Pro Prawo do Życia. 

„Napastnik najpierw rzucił ciężkim przedmiotem w samochód, a później otworzył drzwi i zaczął szarpać i ciągnąć za ubranie kierowcę samochodu . Uderzył go również dwukrotnie drzwiami i chciał zniszczyć jego telefon” 

– pisała w opublikowanym przez siebie nagraniu fundacja.

ZOBACZ WIDEO: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Kolejny brutalny napad na kierowcę furgonetki fundacji Pro-Prawo do życia

W piątek 4 lutego szef Ośrodka Monitorowania Antypolonizmu Dariusz Matecki poinformował w mediach społecznościowych, że „z wielką dozą prawdopodobieństwa” udało się ustalić dane napastnika.

Ustaliłem prawdopodobny adres zamieszkania sprawcy oraz miejsce pracy. Będziecie zdziwieni” – napisał na Twitterze Matecki. „W ciągu ostatnich dni zniknęło jego konto na Linkedin - dalej są dane w wyszukiwarkach. Na Pintereście usunął zdjęcie - dalej jest w Grafice Google. Na Twitterze uciekł za kłódkę i usunął zdjęcie” – dodał.

Czytaj więcej: „Będziecie zdziwieni”. OMA ustalił dane człowieka, który napadł na kierowcę furgonetki Fundacji Pro Prawo do Życia

Sprawca był specjalistą... Ringier Axel Springer?

21 września Dariusz Matecki opublikował kolejne szokujące informacje w sprawie: warszawska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Piotrowi Sz. Zdaniem Mateckiego, mężczyzna miał pełnić funkcję specjalisty działu SEO w Ringier Axel Springer Polska.

"Warszawska prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Piotrowi Sz.". 35-latek pełnił funkcję specjalisty działu SEO w Ringier Axel Springer Polska.

Powiem krótko, cieszę się, że mogłem pomóc w ustaleniu sprawcy, a wszystko dzięki anonimowemu e-mailowi. @SamPereira_

– napisał Dariusz Matecki na Twitterze.

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe