Panika w Rosji? „Złamanie ręki” najnowszym hitem w serwisach z ogłoszeniami

W Rosji po ogłoszeniu częściowej mobilizacji Rosjanie wpadli w panikę i szukają sposobów na jej uniknięcie – donosi agencja Unian.
 Panika w Rosji? „Złamanie ręki” najnowszym hitem w serwisach z ogłoszeniami
/ fot. gur.gov.ua / CC BY 4.0

Jak informuje ukraińska agencja Unian, na 21 września, wszystkie bilety do Erywania, Stambułu oraz Baku są wyprzedane. W ciągu godziny wyprzedano także wszystkie bilety lotnicze do Białorusi.

„Najkrótszy lot do Gruzji kosztuje 120 tysięcy rubli [około 9,5 tys. złotych - przyp. red.], a do Azerbejdżanu - prawie 250 tysięcy rubli [około 20 tys. złotych - przyp. red.]” – zwrócono uwagę.

Złamanie ręki, by uniknąć poboruCzęściowa mobilizacja ogłoszona dziś przez rosyjskie władze wpłynęła na zapytania w Google. Prócz zapytań dotyczących tego, „jak wyjechać z Rosji”, o których pisaliśmy, popularne staje się także pytanie: „Jak złamać rękę?”. W pierwszej piątce rosyjskich regionów dla tych zapytań znalazły się: obwód moskiewski, obwód krasnodarski, Moskwa, Petersburg i Republika Czeczeńska.

Na Avito.ru, czyli popularnej rosyjskiej stronie z ogłoszeniami, pojawiły się także propozycje… złamania ręki, by uniknąć poboru – informuje Unian.


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe